Şehrin karmaşasından az da olsa kurtulup kendini doğanın kucağına bırakmak, yeşiller içinde huzur dolu bir tatil yapmak herkesin hayalidir. Ancak bunun hayal olarak kalmasına gerek yok! 🙂 Hızlı bir planlamayla hafta sonu yakınlarınızdaki bir kamp alanına giderek o aradığınız huzuru çok kolay bir şekilde bulabileceğinizi göreceksiniz.
 

Bu sürpriz tatil planınızın hazırlıklarını kolaylaştırmak adına kampa giderken yanınıza almanız gerektiğini düşündüğümüz malzemeleri sizin için listeledik.
 

Kamp Çadırı

 

Çadır olmadan kamp da olmaz. Eğer tecrübeli bir kampçı değilseniz de bu çadırın en kolay kurulanından olması çok önemlidir. Kendiliğinden kurulan çadırlardan birini edinerek değerli vaktinizden kaybetmeden tatil boyunca kalabileceğiniz alanınızı hızlıca düzenleyebilirsiniz.
 

Uyku Tulumu

 

Çok sıcak günler geçiriyor olsak da ormanlık alanlar her zaman geceleri oldukça serin olur. Kampa giderken yanınızda sizi dış etkenlerden koruyacak bir uyku tulumu mutlaka bulundurmalısınız.
 

Fonksiyonel Yastık

 

Kampta bile rahatımdan ödün veremem!” diyenlerdenseniz yanınızda portatif ve fonksiyonel bir yastık götürmenizi tavsiye ediyoruz. Hem yolculukta hem de kamp sırasında ağrısız ve kesintisiz uykular için birebir! 🙂
 

LED Çadır Kazığı

 

Kamp yapmanın en büyük zorluklarından bir tanesi geceleri yetersiz kalan aydınlatmadır. Etrafınıza yeterince hakim değilseniz karanlıkta zorluk çekebilirsiniz. LED çadır kazıkları kullanarak 100 saat boyunca kamp alanınızı aydınlatabilir, gecelerinizi şenliğe dönüştürebilirsiniz.
 

Bluetooth Hoparlör

 

Doğadasınız. Temiz havayı içinize çekiyor ve huzur buluyorsunuz. Yanına bir de müzik keyfi eklemek istemez misiniz? Bluetooth bağlantı özelliği ve yüksek ses kalitesi ile hoparlörünüzü açın. Nerede olursanız olun, müziksiz kalmayın. 🙂
 

Katlanabilir Su Bidonu

 

Ne demiştik? Kamp yaparken alan kullanımı çok önemlidir. Aynı zamanda temiz su da çok önemlidir. Katlanabilir su bidonu bu iki ihtiyacı da aynı anda karşılayacaktır.
 

İyi eğlenceler. 🙂