10.Yılında 10 farklı Tchibo Ürünü

Tchibo.com.tr 10 yaşında! Sizlerle birlikte geçirdiğimiz 10 keyifli yılı kutlarken, tchibo.com.tr’de yer alan 10 şaşırtıcı ürünü sizlerle paylaşmak istedik. Hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olacak, keyifli anlarınızı daha keyifli hale getirecek 10 ürünümüzü incelemek için yazımızın geri kalanına göz atabilirsiniz. ?

Seyahatlerinizde, spor yaparken veya keyifli akşamüstü yürüyüşlerinizde Soğutucu Bölmeli Matara’yı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Sıcaklardan bunaldığınızı hissettiğiniz an içeceğinizi soğuk tutarak serinlemenize yardımcı olacak.

Aileniz ile gideceğiniz keyifli tatilinizde  Şişirebilen Deniz Yatağını yanınıza alarak, denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Çıkarılabilir çatısı ile çocuklarınız güneşten D vitamini alırken, siz de  gökyüzünü seyrederek içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Denizin dingin suyunun üzerinde,  tatil huzurunuzu ikiye katlamanıza ve ailenizle güzel sohbetler etmenize katkı sağlayacak fonksiyonel deniz yatağı tatil severlerin ilk tercihi olabilir.

Deniz keyfinizi su kayağı yaparak arttırmayı tercih ederseniz  Yüzebilen Spor Gözlüğü ile artık gözleriniz daha güvenli olacaktır. Güçlü parlak ışıklardaki dayanınıklığı ile su kayağında, güneşin yansıyan ışıklarını keyifle seyrederek dalgalar eşliğinde yaptığınız sporunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Siyah Mavi Uv Korumalı Neopren Tulum, gün boyu denizde oynamak isteyen çocuklarınızın hassas ciltlerini, ışık koruma faktörü ile güneşin zararlı etkilerinden koruyacak; elastik tasarımı ile çocuklarınızın hareket özgürlüklerini kısıtlamayarak, tatil boyunca denizin keyfini çıkarmalarını sağlayacaktır.

Bluetooth® Karaoke Mikrofonu, arkadaşlarınızla eğlenceli karaoke partilerinizi daha eğlenceli hale getirmek  için en iyi tercih olacaktır. İstediğiniz notaya göre performans gösterebilmeniz için ses şiddetinin yanı sıra tiz ve bas ayarlarını da cihazdan yapabilirsiniz. Karaoke partisine uygun mikrofonunuz sayesinde, arkadaşlarınızla unutmayacağınız eğlence dolu bir parti geçirebilirsiniz.

Karaokeden sonra sesinizi farklı duymaya ne dersiniz? Ses Değiştirici Megafon, arkadaşlarınızla geçireceğiniz güzel bir akşamda dört farklı ses değiştirme ayarı ile daha önce denemediğiniz bir eğlence sunar.

Dilerseniz kareokeyi de megafon ile yaparak eğlenceli akşamınıza kahkaha dolu anlar katabilirsiniz.

Fotoğraf Perdesi, arkadaşlarınızla geçirdiğiniz eğlenceli anlarınızı evinizin en güzel köşesinde sergilemenizi sağlayacaktır. Baktıkça anılarınıza tekrar dönmek isteyeceğiniz eğlenceli anları, evinizin içinde hissedeceksiniz. Fotoğraflarınız ve güzel anılarınızdan arda kalan ufak eşyalarınız, evinizde hoş bir ambiyans yaratmanızı sağlayacaktır.

Yolculuklarınızda size eşlik eden müzikleri, hem keyifli hem de rahat dinlemek isterseniz Şarj İstasyonlu Kulak İçi Kulaklık sizin için en ideal seçim olabilir. Kulaklığınızı, şarj istasyonundan çıkardıktan sonra gelen aramalarınızı kolaylıkla cevaplamanıza yardımı olur.

Güzel ve huzurlu bir uykuyu kim istemez ki? Geceleri uyumanızı kolaylaştıracak Akustik Uyku Yardımı daha huzurlu uyumanızı sağlayacak.Deniz sesinden yağmur sesine kadar farklı sesler içeren akustik uyku yardımı sayesinde uykuya dalamama gibi dertleriniz minimuma inebilir ve artık sabahları dinlenmiş bir şekilde uyanabilirsiniz.

3D Uyku maskesi, uyumanızı engelleyecek ışıkları ekarte etmenize yardımcı olacaktır. Özellikle uzun yolculuklarınızda, gündüz uykusuna ihtiyacınız varsa 3D uyku maskesi dikişsiz tasarımı ile size rahat bir uyku sunabilir. Kavisli ve ayarlanabilir tutma bandı tasarımı ile gözlerinizi kapattığınızda kendinizi yatağınızda uyuyor gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Dışarının yoruculuğu ve karmaşasından uzak, keyifli bir uyku için doğru bir tercih olabilir.

Tchibo.com.tr’yi takipte kalacağınız, keyifli günlere! ?