2019 Kışının Sizi Soğuktan Koruyacak Atkı Trendleri

 

Havaların soğumasıyla birlikte atkılarımız dolaplarda yerlerini aldı. Soğuk kış günlerinde hem sizi soğuktan koruyacak hem de kombinlerimizin vazgeçilmez parçası olacak olan atkılar ile karşınızdayız. Benzersiz atkı fikirlerimize bir göz atalım.

 

Sıcacık ve Yumuşak: Polar Atkılar

 

 
Soğuk havalarda sizi koruyacak çözüm: Polar atkılar. Son derece yumuşak dokusuyla sizleri rahatsız etmeyecek ve sıcak tutacak polar atkılar, modern görünümleriyle de şıklığınıza şıklık katacak. Örgü ve polar karışımlı yuvarlak atkının çift taraflı oluşu sayesinde farklı kombinlerinizde farklı şekillerde kullanarak çifte şıklık yaşayabilir; mikropolar şal ile siyahın asaletini, kış mevsiminin en önemli aksesuarı olan atkınızda da yaşatabilirsiniz.
 

Duruşunuzu Tamamlayın

 

 

 
Beyler için şık seçimler; örgü ve dokuma atkılar. Renk seçenekleriyle kombinlerinizi rahatlıkla tamamlayabileceğiniz atkılar, soğuk havalardan korunmanıza yardımcı olur. Örgü şal her türlü kombininize ayak uyduracak, dokuma atkı ile de şık bir görüntü elde ederek kış günlerinde üşümekten kurtulacaksınız.
 

Stilinize Sıcaklık Katın

 

 
Soğuk havalarda yuvarlak ve geniş atkılarla soğuklardan korunabilirsiniz. Çeşitli renk ve desen seçenekleriyle bulabileceğiniz atkılar, bu soğuk günlerde kombinlerinizin ayrılmaz birer parçası olacak. Blok desenli geniş atkı ile düz renk ve modeldeki kazaklarınızı renklendirebilir, şönil ipten yapılma yuvarlak örgü atkı ile sıcacık ve yumuşacık hissedebilirsiniz.