6 Adımda Şık ve Pratik Banyo Keyfi 

Evinizde kendinizi şımarttığınız ve yenilendiğiniz alan olan banyonuzu, daha şık ve pratik hale getirmeye ne dersiniz? Banyonuzun dekorasyonunda yapacağınız  küçük değişikler ile banyonuzun ambiyansını değiştirebilirsiniz.

Renkli ve Enerjik

Banyonuzu daha eğlenceli hale getirmek için duş perdesinde renkli tasarımlar tercih edebilirsiniz. Banyonuzda kullanacağınız canlı renkler ve  desenler, yenilenme hissinizi ortaya çıkarak.

Modern Detaylar ile Düzenli Görünüm

Banyonuzda her zaman elinizin altında  olmasını istediğiniz  aksesuar ve bakım ürünlerini, son zamanlarda trend olan örgü tasarımlı saklama sepeti ile şık ve düzenli bir şekilde gruplandırabilirsiniz.

Kirli çamaşırlarınız için banyonuzda düz rengiyle hem şık hem de iç hacmi geniş çamaşır sepetinitercih edebilirsiniz.

Banyolarda dağınık görünüme neden olan bir diğer detay, telaşla hazırlandığınız günlerde kurtarıcınız olan saç düzleştiricileridir. Hem yakınınızda hem de düzenli gözükmeleri için silikon cihaz tutucu ile banyonuz daha düzenli görünecek.

Duş Keyfi

Duşta daha fazla vakit geçirerek rahatlamak ve yenilenmek istediğiniz zamanlarda, Bluetooth fonksiyonlu duş radyosu ile duş keyfinize  keyif katabilirsiniz. Herhangi bir aramada gelen çağrıyı cevaplandırabilir, duş keyfinizi yarıda kesmeden telefonda konuşabilirsiniz.

Keyifli günler!