Açık Hava Aktiviteleriniz İçin Kullanışlı Ürünler

Güneşli yaz günleri başlıyor. Dışarısının tadını doyasıya çıkarmanın, aktivitelere katılmanın tam zamanı… Bu aktivitelere katılırken kullanışlı ürünlerle eğlencenizin keyfini katlayabilirsiniz. Açık hava aktivitelerinde sizi nelerin beklediğini, yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Bisiklet Sırt Çantası 

Bisiklete binmek belki de en güzel aktivitelerden bir tanesi… Güvenli yollarda özgürce pedal çevirirken bisiklet sırt çantası ile ihtiyacınız olan tüm eşyalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Bisiklet kullanımı için özel olarak üretilen sırt çantası, rüzgar ve yağmur gibi dış etmenlere karşı dayanıklıdır.

2’li Atıştırmalık Torbası 

Siz nereye yemeğiniz oraya… 2’li Atıştırmalık Torbası ile spor aktiviteleri için gideceğiniz her yere sağlıklı yiyeceklerinizi de götürebilirsiniz. Hazırladığınız yiyecekleri atıştırmalık torbasıyla mikrodalga fırında güvenle ısıtıp afiyetle tüketebilirsiniz. Ayrıca meyve, sebze ve sıvı besinler için kullanıma uygundur.

Bisiklet Akıllı Telefon Tutucu 

Bisiklet kullanırken telefon kullanmak güvenli olmadığı için bazen navigasyon bazen de aramalardan yararlanamayabilirsiniz. Akıllı telefon tutucu sayesinde artık bisiklet kullanırken de sürüş keyfinizi artırabilirsiniz. Bisikletler için akıllı telefon tutucu, sürüşlerinizde sizlere ekstra kolaylık sağlar. Yatay veya dikey olarak dilediğiniz formatta kullanabilirsiniz. 

Omuz Çantası 

Su tutmayan korunaklı yapısıyla dışarıdaki yürüyüşleriniz ve aktiviteleriniz için size büyük kolaylık sağlayan omuz çantası, geniş iç hacmi sayesinde eşyalarınızı kolayca saklayabilmenizi sağlar.

Mini Bisiklet Aynası 

Trafik kurallarına uymak hayat kurtarır. Yollardaki sürüş güvenliğinizi artırmak için olmazsa olmaz olan bisiklet aynasını kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederiz. Sürüş esnasındaki dönüşlerinizi hem daha rahat yaparsınız hem de sık sık arkaya dönmediğiniz için boyun ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Taşınabilir Mug

Bisiklet sürerken veya yürürken “kahvem de benimle olsun” derseniz, taşınabilir mug tam size göre. Çay, kahve, milkshake veya detoks suyunuz… Tercihiniz ne olursa olsun içeceğiniz dilediğiniz gibi soğuk veya sıcak olsun. Uzun saatler boyunca içindeki sıvının mevcut sıcaklığını koruyan taşınabilir mug ile içeceğinizi dilediğiniz yerde tüketebilirsiniz.

Açık hava aktiviteleriniz için en ideal ürünlerimizi sizler için sıraladık. Tchibo ile açık havanın keyfini doyasıya çıkarın ve yaza şimdiden “merhaba” deyin ve yaza güzel bir başlangıç yapın…