Güneşin kendini göstermeye başladığı bu günlerde, açık hava aktiviteleri önem kazanmaya başladı ve yeşillikler içerisinde piknik yapma zamanı geldi. Keyifli sohbetlerin eşlik edeceği pikniklerde, ev konforunu yakalamak, doğru ürünlerle mümkün. Sizler için açık havada ev konforunu yaratabileceğiniz ürünleri derledik. Keyifli okumalar!

Pikniklerin Olmazsa Olmazı: Piknik Örtüsü

Yeşil çimenler üzerinde oturmak elbette harika! Yine de çimenlerin üzerinde daha konforlu bir şekilde oturabilmek, eşyaları kolay konumlandırabilmek ve rahat yemek yiyebilmek amacıyla yanınıza piknik örtüsü alabilirsiniz. Yumuşak üst yüzeyi polardan tasarlanan ürün, su ve kir tutmuyor. Bu sayede nemli çimenlerde bile gönül rahatlığıyla piknik yapabilirsiniz. Üstelik bu piknik örtüsünün taşıma kemeri de bulunuyor. Çilek desenleriyle dikkat çeken ürünü, pratik bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

piknik örtüsü
En Leziz Yemekler için: Taşınabilir Yemek Kutusu Seti

Açık havada yemek yemenin tadı bir başka oluyor. Piknikler için özenle hazırladığınız yemekleri taşınabilir yemek kutusu setinde saklayabilirsiniz. İnce formu sayesinde taşıma ve saklama için ideal olan ürünün, dış ve iç kutuları bulunuyor. Sızdırmaz yapısı sayesinde yemeklerinizi gönül rahatlığıyla yanınıza alabileceğiniz kutunun içerisine üstelik çatal, kaşık, bıçak gibi malzemeleri de yerleştirebilirsiniz. 

taşınabilir yemek kutusu seti

Lezzetli Yemekler için Şık Servis: Katlanabilen Servis Seti

Yemekleri servis etmenin en pratik yolu için katlanabilen servis seti tercih edebilirsiniz. Tabak, bıçak, kaşık ve çataldan oluşan seti, kullanımı bittikten sonra katlayarak kaldırabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde alan tasarrufu da sağlayan ürün, üzerinde yer alan kıskaçları sayesinde çantaya da asılabiliyor.

katlanabilen servis seti
Buz Gibi Lezzetler için: Soğutucu Yemek Çantası

Sıcak günlerde soğuk lezzetler de önem taşıyor. Yanınıza aldığınız yiyeceklerin uzun süre soğuk kalmasını istiyorsanız soğutucu yemek çantası tercih edebilirsiniz. İzolasyon folyosu sayesinde ideal soğutma sağlayan ürünün dışı, geri dönüştürülmüş malzemelerden tasarlanıyor. Bu sayede çevreye de katkı sağlayan çanta, cırt cırtlı tasarımıyla pratik bir kullanıma da yardımcı oluyor. Soğutucu yemek çantası buz aküsü olmadan yaklaşık 4 saat boyunca gıdaları soğuk tutuyor.

soğutucu yemek çantası
İster Sıcak İster Soğuk: Taşınabilir Mug

Açık havada içecek olmazsa olmaz diyorsanız taşınabilir mug kullanabilirsiniz. Bu ürün sayesinde içecekleriniz uzun süre boyunca soğuk ya da sıcak kalabiliyor. Çift duvarlı paslanmaz çelik yapısıyla dayanıklılığından ödün vermeyen mug, 300 ml dolum kapasitesine de sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Açma ve kapama işlemi için tek elle kullanım sağlayabileceğiniz ürün, bulaşık makinesinde de kolaylıkla temizlenebiliyor.

taşınabilir mug

Çocukların Mutluluğu için: Çocuk Bardağı Seti

Çocukların en sevdiği etkinlikler arasında piknik yer alıyor. Parklarda koşup oynayacakları etkinliklerde, bolca susayabiliyorlar. Böyle durumlarda ya da yemek esnasında çocuk bardağı seti kullanabilirsiniz. Çocukların ilgisini çekecek renklerle tasarlanan set, 380 mililitre kapasiteye de sahip. Kapanabilir yapısıyla arı gibi böceklerin yaklaşmasını da engelliyor. Aynı zamanda pipeti de bulunan ürün, BPA içermiyor.

çocuk bardağı seti

Açık havada ev konforunu yaratacağınız ürünler ve daha fazlasını mağazalarımızda veya tchibo.com.tr adresinde bulabilirsiniz.