Açık havada yürüyüş yapmak en keyifli spor aktivitelerinden biridir. Kondisyonu artıran egzersiz, psikolojiniz açısından da faydalıdır. Egzersizi en konforlu şekilde yapabilmek için doğru yürüyüş ekipmanları kullanmak önem taşır. Açık havada yürüyüş yaparken konforunuzu artıracak ürünleri sizler için derledik.

Spor Tişörtü

Yürüyüş kıyafetleri, konforlu bir yürüyüş deneyiminin en önemli anahtarlarından biridir. Rahat hareket ederek yürüyüş yapmanıza yardımcı olacak spor tişörtü, DryAactive Plus malzemesi sayesinde hava alarak nem transferi sağlar ve çabuk kurur.

spor tişörtü

Fonksiyonel Eşofman Üstü

Havaların nispeten soğuk olduğu günlerde, özellikle de doğa yürüyüşlerinde fonksiyonel eşofman üstü, nefes alan ve çabuk kuruyan malzemesi sayesinde üşütme riskine karşı sizi korur. Üstelik bu ürünün ceplerine yanınıza almak istediğiniz anahtar, telefon gibi küçük eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

fonksiyonel eşofman üstü

Spor Çorabı

Yürüyüş için ideal bir yürüyüş ayakkabısı ve spor çorabı kullanımı tercih edebilirsiniz. Tipik ağırlık ve baskı bölgelerinde son derece yumuşak dolgularla tasarlanan bu çorap ile uzun yürüyüşlerde daha rahat hissedeceksiniz. 

spor çorabı

Su Mataralı Bel Çantası

Yürüyüş aksesuarları, yaptığınız aktiviteyi daha konforlu hale getirir. Açık havada yürüyüş yaparken su içmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu tarz aktivitelerde su mataralı bel çantası ideal bir kullanım tercihi olacaktır. En önemli malzemelerinizi her zaman elinizin altında tutabileceğiniz çantanın, kemer bandını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. 0,5 litre su matarası dahil olan ürün, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir ve bu yönüyle çevreye katkı sağlıyor.

su mataralı bel çantası

Akıllı Spor Kol Bandı

Telefonunuzu yürüyüş esnasında elinizde taşımak yerine akıllı spor kol bandı ile kolunuza sabitleyerek kullanabilirsiniz. Anahtar ve kulaklık gibi küçük eşyalarınız için bölmesi de bulunan bu bant sayesinde daha konforlu bir yürüyüş gerçekleştireceksiniz.

akıllı spor kol bandı

Açık havada yürüyüş yaparken konforunuzu artıracak ürünler ve daha fazlası için mağazalarımızı ve tchibo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.