Aileyle Güzelleşen Yılbaşı Sofraları

Yeni yıl denince, pek çok kişinin aklına ışıltılı sofralar gelir. Yılın son gününde, özenle süslenmiş yılbaşı sofrasının etrafında aileyle bir arada olmanın yerini hiçbir şey tutamaz. Bu yazımızda, ailecek harika bir sofra kurmanızı sağlayacak mutfak yardımcılarını ve dekoratif ürünleri sizler için bir araya getirdik.

İşlevsel Mutfak Yardımcıları

 

Altın rengi kaplamasıyla dikkat çeken kapaklı çelik kızartma tavası ile yılbaşı sofranız için birbirinden güzel yemekler yapabilirsiniz. Kızartma tavası veya graten kabı olarak kullanabileceğiniz ürünle yemeklerinizi pratik biçimde hazırlayabilirsiniz.

Yılbaşı sofrasından kalan yemekleri porsiyonluk tepsi ile ayrı ayrı saklayabilirsiniz. Porsiyonluk tepsi ile dilerseniz benmari usulü ısıtma işlemi de yapabilirsiniz.

Leziz dip soslarını, kuruyemişleri ve ufak atıştırmalıkları kaseli döner tabla ile servis edebilirsiniz.

Tüm yüzeylere kolayca tutunabilen,  paslanmaz çelik hazırlama kasesi ile yılbaşı sofranız için birbirinden güzel lezzetler hazırlayabilirsiniz.

Etlerin iç sıcaklığını kolayca ölçmenizi sağlayacak dijital kızartma termometresi ile yılbaşı yemeklerinizi tam istediğiniz kıvamda kızartabilirsiniz.

Sızan sıvıların taşmasını engelleyen, yağlama gerektirmeyen yapışmaz kaplamaya sahip pişirme matı ile leziz yiyecekler ve tatlılar hazırlayabilirsiniz.

Kişiye özel etiketler hazırlamak için klipsli kağıtlara sahip, sıra dışı tasarımıyla beğeni toplayan servis seti ile tatlı ve tuzluları dekoratif biçimde servis edebilirsiniz.

Sofranıza Güzellik Katacak Ürünler

 

LED’li ışığa sahip masa örtüsü ile yeni yıl sofranızda harika bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Titreşim efektli LED lambalara sahip gerçekçi mum ile sofra dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Gümüş rengi şerit örtü ile sofranıza modern bir çizgi ekleyebilirsiniz.

Mağazalarımızda ve tchibo.com.tr’deyer alan yeni yıl temalarımızdaki birçok ürünle, harika bir yılbaşı sofrası hazırlayabilirsiniz.

Tchibo ile mutlu seneler dileriz.