Akşam Sporu için Giyim Önerileri

 
Spor, sağlıklı yaşamın vazgeçilmez bir parçası. Özellikle de yoğun bir gün sonrasında çıkılan bir gece koşusu, sağlıklı ve formda kalmanızın yanında zihnen yenilenmenizi de sağlar. Soğuk havalarda nasıl koşacağım diyenlerdenseniz, akşam sporunuz için derlediğimiz birbirinden güzel parçalara bir koşu birlikte göz atalım. ?
 

Soğuktan Koruyan Mikrofiber Montlar

 
Isıyı muhafaza etme özelliği ile akşam sporunda sizi soğuklardan koruyacak olan termal koşu montu veya mikropolar mont, aynı zamanda basit tasarımları ile spor tarzınızı yansıtacaktır. Tayt ve eşofmanlarınız ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.
 

 

Renkli Spor Sütyenleri

 
Nasıl ki kadınlar için doğru iç çamaşırı seçimi önemliyse, spor yaparken rahatlığınızı sağlamanız için doğru spor sütyeni seçimi de oldukça önemli. Birbirinden renkli spor sütyenleri, spor motivasyonunuzu arttırırken kombinlerinizin de tamamlayıcı birer parçası olacak.
 

 

Son Zamanların Trendi: Koşu Kemeri

 
Bel çantalarının geri dönmesiyle beraber renk renk, model model koşu kemerlerini de spor kombinlerde görmeye başladık. Sporda yanınıza bir akıllı telefon için led koşu kemeri alarak, tarzınızı yansıtırken telefonunuzu da kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.
 

 
Spordan kaçmanın mazereti olmaz diyor, akşam sporuna ne zaman başlıyorsunuz diye soruyoruz. 🙂 Bir sonraki pazartesiler hiç gelmiyorsa, o gün bugün! Keyifli spor dolu akşamlar! 🙂