Evler, insanların zamanını en çok geçirdiği yaşam alanları. Dolayısıyla evin hali nasılsa, insan da o havaya ayak uydurmaya başlıyor. Bize düşen görevse evlerimizi olabildiğince aydınlık ve ferah hale getirmek, çünkü evimiz ne kadar ferahsa biz de o kadar mutlu ve enerjik bir hayat yaşayabiliriz. Aydınlık ve ferah bir ev ortamı yaratabilmeniz için ihtiyacınız olabilecek ürünleri sizin için listeledik:
 

Berjer

 

Çıkarılabilir kılıflı, üç adet yastıklı, rahat bir berjer ferah evler için vazgeçilmeziniz olacak. Açık rengi sayesinde oldukça aydınlık bir görünüm elde edebileceğiniz berjer, estetik ve şık yapısı ile de göz dolduruyor.
 

Sehpa

 

Salonunuzun en önemli parçası sehpalar… Aydınlık bir ev için olmazsa olmaz dekor öğesi. Döner kapaklarıyla kullanışlı, açık renkli, açık bölmeli bir sehpa tercih edebilirsiniz.
 

TV Sehpası

 

Evinizin en çok görünen yerinde bulunacak olan TV üniteleri de dekorasyon için oldukça önemli bir yer teşkil ediyor. Açık bölmeli, melamin kaplı ahşap malzemeden üretilmiş açık renkli bir sehpa bu konudaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak.
 

Ayakkabı Dolabı

 

İç açıcı bir ev oluşturmak için ayakkabılarınızı bir dolaba kaldırmanız gerekiyor. Salonunuzun da dekoruyla uyumlu, açık renkli, çift bölmeli bir ayakkabı dolabı ile fazlalıkları toparlayarak ferah bir görünüme yaklaşabilirsiniz.
 

Işıklı Masa Sütunu

 

Detaylar önemlidir. Yemek masanızın veya sehpanızın üzerine koyacağınız bir ışıklı masa sütunu ile bir anda oldukça ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Camdan imal edilmiş, led ampüllü, güneş sarısı sütun ile yaşam alanınıza neşeli bir dokunuş katmayı ihmal etmeyin.
 

Kısa Perde

 

Mutfak camlarınıza takabileceğiniz, ışık almanızı sağlayacak ve şirin görüntüsüyle içinizi açacak bir perde yardımıyla dekorunuzu tamamlayabilirsiniz.
 

Şömine

 

Huzurlu bir evin en büyük anahtarı, dekoratif şömineler. Eğer evinizde bir şömineye sahipseniz şık bir odunluk, bir de şömine takımı ile yaşam alanınızı dinamik bir hale getirebilir, nostaljik bir görünüm kazanabilirsiniz.
 

Örgü Örtü

 

Yumuşak ve rahat dekoratif örtüleri koltuklarınıza örtebilir, evinize sevimli ve neşeli bir hava katabilirsiniz. Modern tasarımı ile odanızı monotonluktan çıkaracak, zikzak desenleri sayesinde ise hareket getirecek örtüleri tercih edebilirsiniz.
 

Mini Stereo Sistemi

 

Müzik ruhun gıdasıdır derler. Öyleyse siz de evinizde hafif bir müzikle doldurun ve sonsuz huzuru yaşayın. USB bağlantılı ve CD okuyuculu, düz tasarımlı mikro müzik sistemi huzurlu bir ev için en iyi yardımcınız olacak.