Dünya genelinde her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü’ne sayılı günler kala aklımızda aynı soru: Acaba babama ne alsam? Hepimizin ilk süper kahramanı, kırık kalbimizin en güçlü yapıştırıcısı ve zor zamanlarımızın yegane dayanağı babalarımıza bu özel günde hediye seçmenin pek de kolay olmadığını biliyoruz. İşte bu yüzden kafa karışıklığınızı gidermek ve doğru hediyeyi bulmanıza yardımcı olmak için bir öneri listesi hazırladık. Hepinize şimdiden babanızla yan yana mutlu bir Babalar Günü diliyoruz.
 

Yükü Ağır Babalara: Gri Kahverengi Çapraz Çanta

 
Babalarımızın yükü hayli ağır. Bize mümkün olan en iyi imkanları vermek için pek çok şeyi bir arada yapıyor ve yoğun bir tempoda çalışıyorlar. Tabi, bu esnada diz üstü bilgisayardan telefon şarjına, ajandadan cüzdana, yanlarında taşımaları gereken pek çok eşyaları oluyor. Bizim de hepsini zahmetsizce bir arada tutmalarını sağlayacak bir önerimiz var; saf pamuklu kanvastan üretilen çapraz çanta.
 

 

Her Zaman Dakik Olan Babalara: Kahverengi Kuars Erkek Saati

 
Zamanlamayı her daim çok önemseyen babalarımıza bir kol saati asla yetmez. Siz de bu Babalar Günü’nde babanızın koleksiyonuna tarih göstergeli, kırılmaya dayanıklı mineral camlı bu saati ekleyin ve onun gönlünü bir kez daha fethedin.
 

 

Müzik Sever Babalara; Led Işıklı Bluetooth Hoparlör

 
Özellikle kapalı ortamda çalışan babalar için şahane bir ofis havası yaratmanıza yardımcı olacak bir önerimiz var; led ışıklı bluetooth hoparlör. Yalnızca iyi bir duygu için ses değil, aynı zamanda değiştirilebilir ışık efektleri ile vazgeçilmeziniz olacak bu ürün, ‘müzik ruhun gıdasıdır’ diyen bir baba için çok güzel bir hediye seçeneği olabilir.
 

 
Bizi her zaman düşünen, ilgisini üzerimizden eksik etmeyen babalarımız için ürün önerilerini sizler için derledik. Daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Babanızla birlikte geçireceğiniz nice güzel günlere… ?