Her yıl haziran ayının 3. pazar günü, Babalar Günü olarak kutlanıyor. 2022 Babalar Günü, 19 Haziran’a denk geliyor. Bu özel günde babanıza sevginizi göstermek için, onunla çeşitli aktiviteler yapabilirsiniz. Sizin için Babalar Günü’nde, babanız ile yapabileceğiniz aktiviteleri listeledik. Keyifli okumalar!

Açık Havanın Tadını Bisiklet ile Çıkarın

Hem güzel havaların keyfini çıkaracağınız hem de spor yapacağınız bir etkinlik: bisiklet sürmek. Üstelik bisiklet keyfini fonksiyonel ürünlerle renklendirebilirsiniz. Bisikletinize takacağınız bir bardaklık sayesinde, içeceğinizi her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Engebeli yerlerde bile bardağı sağlam tutan bardaklık ile babanızla birlikte bisiklet molası verdiğinizde küçük bir kahve keyfi yapabilirsiniz.

Doğa Yürüyüşü ile Gününüzü Renklendirin

Açık havanın tadını doğa yürüyüşü yaparak çıkarabilirsiniz. DryActive Plus donanıma sahip fonksiyonel tişört ile yürüyüş sırasında konforlu hissedebilirsiniz. Hava alan ve nem transferi sağlayan ürün, hareket özgürlüğü de sağlıyor.

Doğayla İç İçe Kamp Yapın

Babanızla birlikte doğa ile baş başa kalacağınız bir kamp tatili yapabilirsiniz. Bunun için yanınızda tüm ihtiyaçlarınızı alabileceğiniz outdoor sırt çantası bulundurabilirsiniz. Geri dönüşümlü malzemelerden tasarlanan ürünün üstünde ve altında mat, uyku tulumu gibi ürünleri sabitlemek amacı ile kemer bulunuyor. Laptop bölmesi, içecekler için bölme gibi çeşitli saklama alanlarına sahip sırt çantası, 25 lt kapasiteye de sahip.

Yazın Keyfini Tatilde Çıkarın

Babanızla keyifli bir tatile çıkmak isteyebilirsiniz. Babalar Günü’ne özel bir tatil, babanıza kendisini özel hissettirecektir. Bu tatil için ihtiyacınız olan malzemeleri hafif kumaş bavula kolaylıkla sığdırabilirsiniz. Ultra hafif olarak tasarlanan bavul, el bagajı için de uygundur. 4 adet 360 derece dönen tekerleğe sahip olan ürün, bu özelliği sayesinde oldukça rahat hareket edebiliyor.

Babalar Günü’nde babanızla yapacağınız aktivitelere eşlik edecek ürünleri ve daha fazlasını mağazalarımızda veya tchibo.com.tr adresinde bulabilirsiniz.