Biricik kahramanınızı mutlu edecek hediye seçeneklerini sizin için derledik.

 

Fotoğraf çekmeyi çok seviyor ve kamerasını yanından ayırmak istemiyorsa Kamera Çantası‘na ihtiyacı olduğu kesin. Ayarlanabilir omuz askısı ve ek karın kemeri ile güvenli bir şekilde çantasını sabitleyebilecek. Çantayı çevirerek kameraya ve aksesuarlara hemen ulaşabilecek ve böylece çekmek istediği hiçbir görüntüyü kaçırmayacak. Kamerasının yanı sıra farklı objektiflerini de her daim yanında taşımak istiyorsa onu en çok mutlu edecek hediyelerden biri 3 Adet Objektif Kılıfı olabilir. Birçok standart objektif tipleri için uygun olan bu kılıflar özel dolguları sayesinde güvenli muhafaza ve taşıma sağlıyor. Dayanıklı, kir ve su geçirmeyen malzemeden üretildiği için babanın vazgeçilmezlerinden biri olacak. Çektiği fotoğrafları ve videoları hafıza kartından bilgisayarına aktarmak artık onun için çok pratik hale gelecek. SD ve Micro SD kartları okuyan, Android tabletlere ve akıllı telefonlara bağlanabilen Üniversal Kart Okuyucu hafif olması sayesinde taşımayı da oldukça kolaylaştırıyor.

gomlek

Fotoğraf çekimine giderken senin aldığın hediyeleri de giymiş olsa çok güzel olmaz mıydı? Yumuşak, rahat ve düz kesimli bir Kısa Kollu Gömlek ve üzerine giyeceği, yüksek tepelerde üşümesini engelleyecek, hafif kumaştan ve yumuşak dolgulu Çift Taraflı Yelek tam da onun hoşuna gidecek hediyelerden.

pijama

Akşam tüm yorgunluğuyla eve geldiğinde, ayaklarını uzatıp çektiği fotoğrafları bilgisayara atarken ona hediye ettiğiniz saf organik pamuklu Şortlu Pijama Takımı ile hem tüm yorgunluğunu üzerinden atacağına, hem de rahatlığı ile gece mışıl mışıl uyuyacağına eminiz.