Bahar ferahlıktır! İlkbaharın çiçek kokulu huzurunu evinde de hissetmek isteyenler Mart ayının sonlarına doğru başlarlar şöyle kapsamlı bir bahar temizliğine. Baharın çiçek kokulardan, yeşeren çimenlerden, yüzünü gösteren güneşten gelen enerji ile evler pırıl pırıl olur, daha huzurlu ve daha keyifli bir yaşam alanı hazırlanır. Kullanılmayan eşyalar atılır, ihtiyaç duyulan yeni eşyalar alınır, ev dekorasyonu değiştirilir… Kısacası bahar temizliğinde evinize yepyeni bir görünüm, taze bir hava gelir. Tıpkı baharda açan çiçekler gibi. Biz de sizin için bahar temizliğinde ve temizlik sonrasında ihtiyacınız olabilecek birkaç ürün listeledik.
 

Banyo Sileceği

 

Banyo fayanslarını tertemiz hale getirmek için ihtiyacınız olan şey bir banyo sileceği. Banyo sileceği ile duş duvarlarındaki ve fayanslardaki lekeleri kolay ve etkili şekilde temizleyebilirsiniz. Zeminleri lastiği sayesinde sabun kullanmadan silebilirsiniz.
 

Mikrofiber Cam Temizleyici

 

Ulaşılması zor noktalar için birebir. Cam temizliği için güçlü bir takım. Temizleme bezi ve çekme lastiği tek tek ya da birlikte kullanılabilir. Çevre dostu mikrofiber çıkarılabilir kılıflıdır; kiri su ya da az miktarda temizlik malzemesi ile temizler.
 

Bulaşık Fırçası

 

Bulaşık fırçasının lastik kılları sayesinde kirler yüzeye yapışıp kalmaz, kalıntılar kolayca temizlenir. Ayrıca elde durulama yaparken hassas yüzeylerin temizlenmesini mümkün kılar.
 

Fayans Fırçası

 

Balkon, teras, banyo gibi fayansla kaplı tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dar ve ulaşılması zor alanlar çıkarılabilir küçük fırça başlığı ile ideal şekilde temizler.
 

Kireç Giderici Başlık

 

Herhangi bir alet gerektirmeden kolayca tüm musluklara uygulanabilir. Tek başına hızlı ve pratik şekilde musluktan akan suyun kirecini temizleyebileceğiniz kireç giderici başlık sayesinde sular artık tertemiz.
 

Jaluzi Temizleyici

 

Temizliği zor olan jaluzileri en kolay şekilde temizlemek için: jaluzi temizleyicinin özel formu sayesinde üst ve alt kısımlar aynı anda temizlenebilir. Çıkarılıp yıkanabilen mikro fiber kılıfları daha az deterjan ve su ile yağı ve kiri temizler, bu sayede çevre dostudur.