Her sene bu aylarda havalar ısınmaya başlar ve aynı zamanda bu yumuşayan havalara bazen de sürpriz ilkbahar yağmurları karışır. Bahar yağmurlarının senenin diğer dönemlerinde yağan yağmurlardan farkı ise yağdığında bir serinlik bırakıp, yaz yağmurlarına oranla daha uzun sürmesidir. Bu yüzden biz de sizi, ilerleyen günlerde yağacak bahar yağmurlarına, birbirinden güzel yağmurluklarımızla hazırlamak istedik. ?

Kadınlar İçin

Çiçek Desenli Mavi Mevsimlik Mont

Baharda yağmurluklarda çiçeklerle dolu, rengarenk olmalı dedik! 3.000 mm’ye kadar su basıncına dayanıklı olan bu ürünümüz ile, yürüyüş yapmak istediğiniz yağmurlu günlerin tadını rahatça çıkaracaksınız. High performance kaplaması sayesinde rüzgar ve su geçirmemesinin yanı sıra, kordon şeridi ile bel genişliğinin ayarlanabilir olması gibi özellikleriyle oldukça fonksiyonel bu yağmurluğu incelemek için sizi www.tchibo.com.tr’ye  bekliyoruz!

Unisex İçin

Lacivert Yağmurluk

Bir başka yağmurluk önerisi ile devam edelim. Partnerinizle aynı ya da benzer şeyler giyinmeyi seviyorsanız, bu yağmurluk tam size göre! Su geçirmeyen, hava alan, file astarı sayesinde rahat ve dengeli bir vücut iklimi sunan bu yağmurluk, ek olarak kapüşonu, kol kayışı, genişlik ayarlı kordonu, 2 adet yan, 1 adet göğüs cebi ile favoriniz olmaya aday. Oldukça şık ve spor görüntüsü ile yürüyüşlerinizde ve günlük giyiminizde üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz bu yağmurluk ile tanışmak için acele edin. ?

Kız Çocukları İçin

Transparan Mavi Çizgili Yağmurluk

Su geçirmeyen, çift kat rüzgar koruyuculu bu yağmurluk, çocuklarınızı çok mutlu edecek. Çene korumalı dik yakasının ve düğmelerinin çıt çıtlı oluşu sayesinde çocuklarınız tek başına kolayca giyinip çıkarabilecek. Kabanların, polarların ve tişörtlerin üstünde kombinleyebileceğiniz bu yağmurluğu incelemek için sizi böyle alalım. ?