Bahar demek mutluluk demek, huzur demek, sevgi demek… Bunların hepsi bir arada olunca insan mutlu olmaz mı hiç? Belki de bu yüzden birçoğumuzun en sevdiği mevsim hep ilkbahar. İnsanın neşesine neşe katan o renkli çiçekler, yüzünü bizden gizlemeyen güneş, kuşların cıvıltısı… Böyle bir mevsimde bahar yağmurları bile neşenizi kaçıramaz. Pozitif enerjinin her yere yayıldığı bahar mevsiminde yaşadığımız coşkuyu evinizin salonuna da yansıtmak ister misiniz? Böylece baharın muhteşem enerjisini her yerde hissedebilir, hayata daha pozitif bakabilirsiniz.
 

Cam Lamba

 

Bahar biraz da aydınlık demek, güneş demek. Modern tasarımlı, şeffaf cam lamba ile baharın huzur verici aydınlığını salonunuzda hissedebilirsiniz.
 

Dergi Sehpası

 

Salonunuzda gereksiz yer kaplayan dergileri bir sehpada toplayabilir ve bu sayede alan kazanıp, dergilerinizi de dekoratif bir şekilde sergileyebilirsiniz.
 

Halı

 

Açık renkli bir halı yardımı ile salonunuza ferahlık getirebilirsiniz. Saf pamuktan üretilen, çift katlı kısa yanlara sahip at desenli halı tam aradığınız parça.
 

Uzun Puf Koltuk

 

Uzun puf koltuk her alana modernlik kazandırır ve ayrıca çok yönlülüğü ile de etkileyicidir: tek olarak örneğin oturup ayakkabılarınızı giyebileceğiniz bir oturma bankı olur, yatak odasında ise giysilerinizi koymanız için alan sunar.
 

Raf Modülü

 

İster baharda açan saksı çiçeklerinizi, ister en sevdiğiniz kitapları koyun… İsteğe göre döndürülebilir, kombine edilebilir ve geliştirilebilir 9 bölmeli raf geniş bir alan sunuyor.
 

Kompakt Radyo

 

Gerçek bambudan üretilen kompakt radyo ile bahara uygun enerjik müzikler dinleyebilirsiniz. Akıllı telefonlar, MP3 çalar vs. için AUX bağlantılıdır, FM alıcılıdır ve ses seviyesi ayarlıdır.
 

Motifli Şeffaf Perde

 

İnce ve hafif tüller motifleri sayesinde pencerenizde romantik bir hava yaratır. Askı ve perde bandı kombinasyonu sayesinde hem rustiklere hem de kornişlere asılabilirler.
 

Çift Taraflı Battaniye

 

Bahar akşamları serin olur… Geceleri film izlerken, televizyon karşısında uyuklarken yumuşacık bir battaniye her zaman yanınızda olsun.
 

Bahar demek mutluluk demek, huzur demek, sevgi demek… Bunların hepsi bir arada olunca insan mutlu olmaz mı hiç? Belki de bu yüzden birçoğumuzun en sevdiği mevsim hep İlkbahar. İnsanın neşesine neşe katan o renkli çiçekler, yüzünü bizden gizlemeyen güneş, kuşların cıvıltısı… Böyle bir mevsimde bahar yağmurları bile neşenizi kaçıramaz. Pozitif enerjinin her yere yayıldığı bahar mevsiminde yaşadığımız coşkuyu evinizin salonuna da yansıtmak ister misiniz? Böylece baharın muhteşem enerjisini her yerde hissedebilir, hayata daha pozitif bakabilirsiniz.