Baharın Değişken Havalarına Özel: Miniklerin Bahar Stili

 
Global Organik Tekstil (GOT) Standartları tarafından sertifikalı ürünler ile, çocuklarınızın baharın değişken hava koşullarına ve stillerine en uygun kıyafetleri giymelerini isterseniz, yazımızın devamına göz atabilirsiniz.
 
Bahar yağmurlarında, yağmur pantolonu ile çocuklarınız dışarıda ıslanmadan ve özgürce oynayabilir. Yağmur pantolonu, High-Performance kaplaması ve kapalı dikişleri sayesinde; rüzgar ve su geçirmez, hava alır.
 

 
Softshell tulum, baharın belirsiz havalarında çocuklarınızı sıcacık tutacaktır. Elastik üst malzemesi ve su geçirmez fermuarı ile yüksek giyim konforu sunar ve çocuklarınızın özgürce hareket etmesini sağlar.
 

 
Sarı organik pamuklu uzun kollu body, çocuğunuzun gardırobundaki vazgeçilmez basic kıyafetlerden biri olacaktır. Baharın değişken havalarında, hava serinlediğinde sıcak tutan bir zıbınlık olarak; hava ısındığında ise üzerine tekrar tişört giydirmeden kullanabilirsiniz.
 

 
Çocuklarınızın bahar stilini, kıyafetine en uygun olacak çok renkli 3 adet organik pamuklu üçgen boyunluktan birini seçerek ön plana çıkarabilirsiniz. Rüzgarlı ve serin bahar havalarında, çocuğunuzu sıcacık tutacak bir başlık veya boyunluk şeklinde kullanarak çocuklarınızın üşümemesini sağlayabilir, kıyafetleri ile şık bir aksesuar olarak da kombinleyebilirsiniz.
 

 
Keyifli günler!