Baharın Renklerini Mutfaklarınıza Taşıyın

Her gün vaktimizin önemli bir bölümünü kaplayan mutfaklarımızda bugünlerde daha da sık vakit geçiriyoruz. Mutfaklarımıza hepimiz çok iyi baksak da uzun süreli kullanımlarda mutfak araç gereçlerimiz eskiyebiliyor veya mutfağımızda yeni bir havaya ihtiyaç duyabiliyoruz. Baharın geldiği bugünlerde mutfağınızı renklendirecek, mutfakta severek vakit geçirmenizi sağlayacak ve işinizi kolaylaştıracak önerilerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Yumurtanızı, istediğiniz malzemelerle lezzetli bir omlete çevirebileceğiniz omlet hazırlayıcı işinizi çok kolaylaştıracak.

Yemek masanızın kirlenmemesi ve renkli bir sofra hazırlayabilmeniz için organik pamuktan rengarenk bir masa örtüsü tercih edebilirsiniz.

Sırada bulaşıklar ve temizlik var. Mutfağınızı benzer desenlerle renklendirmek için bulaşık bezinizde de bahar desenleri görmek isteyebilirsiniz.

Çocuğunuzun evdeki zamanını dolu dolu yaşaması için, birlikte pasta yapabilirsiniz. Çocuklarınızı sevindirecek pastalar yapmanız için katlı pasta seti size yardımcı olabilir.

Çocuğunuzun brownie hamurunu kalıplara yerleştirmesine izin vererek kolay bir işten başlamasını sağlayabilirsiniz. Hoşuna gittiğinden emin olduğunuzda daha farklı işler vererek öğrenmesini hızlandırmak isteyebilirsiniz.

Hamur spatulası ile hamuru karıştırmak, karışıma yeni bir ürün eklenecekse çocuğunuzun eklemesine izin vermek bir sonraki aşamalar olabilir.

Pastalarınızda veya fırında yapacağınız pek çok tarifi uygularken, kaydırmayan renkli bir pişirme matı tercih edebilirsiniz.

Aynı şekilde, çocuğunuzun rengarenk tasarımını çok seveceği pasta spatulası ile hazırladığınız pastadan dilimler alıp size ve kendisine servis etmesine izin verebilirsiniz.

Birlikte yaptıklarınızı tüm gün sevdiklerinize göstermenin, istedikleri an tadına bakmaları için onlarla paylaşmanın güzel bir yolu da muffin dönme dolabı. Evinizi renkli bir pastaneye çevirecek dönme dolabı ile bütün gün küçük porsiyonlu tatlılarınızı sergileyebilirsiniz.

Önerilerimiz şimdilik bu kadar.

Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.