Bahçe Mobilyaları ile Bahçenizde Farklı Bir Atmosfer Yaratın

 
Baharın gelişi ile birlikte, kış yağmurlarından çıkan bahçelerinizin düzenlenme süreci başlar. Bahçenizde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak dekorasyon önerilerimiz için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.
 

 
Yan Sehpalı Dönen Koltuk, salonunuzdaki konforu güzel havalarda bahçenizde de yaşamanız için idealdir. Bahçenizde kahvenizi yudumlayacağınız anlarda, 360 derece dönen rahat koltuğu ve moziklerle süslenmiş sehpası ile keyfinize keyif katacaktır.
 

 
Bahçe bankı, açık havada ailenizle veya arkadaşlarınızla vakit geçirmek için aradığınız bank olabilir. Bahçede kitap okuduğunuzda uzanarak veya güzel havaların keyfini sevdiklerinizde bahçenizde oturarak çıkarabilirsiniz. Hafif eğimli sırt kısmı sayesinde yüksek oturma konforu sunar ve yukarı açılan sehpası ile içecekler ve küçük atıştırmalıklar için alan sağlayacaktır.
 

 
Bitki merdiveni, yazın gelişi ile terasınızda veya balkonunuzda bitkiler yetiştirmeniz için ideal bir çözüm olacaktır. Bunun yanında, dekorasyonunuza hoş bir dokunuş yapacaktır. Bitkilerle ilgilenmek istiyor fakat alan bulamıyorsanız bitki merdivenini, duvara dayalı veya serbest bir şekilde güneş alan bir köşeye yerleştirerek bahçıvanlık yeteneğinizi gösterebilirsiniz.
 
Sukulentler ile donatılmış bir bitki merdiveni ile hoş ve zarif bir köşe oluşturabilirsiniz.
 

 
Yan güneşlik, dış mekanda özel bir alan yaratmak isterseniz ideal bir seçenek olacaktır. Özellikle teras ve balkonlarda kullanıma uygun, farklı hava koşullarına karşı dayanıklıdır. 3 metre genişliğe kadar açılabilir.

 

Keyifli günler!