Daha önce sizinle birbirinden güzel bahçe mobilyaları paylaşmıştık. Şimdi ise size bahçe keyfinize keyif katacak ürünlerden bahsedeceğiz. Havalar ısınmış, bahçe ve balkon sezonları açılmışken bu ürünlerimizi incelemeyi unutmayın! ?

Kuş Yemi Tutuculu Toprak Çubuğu

Kuş sesleri sıcak havaların, sıcak havalar ise bahçe sezonunun açılmasının habercisidir. Bahçesinde uçuşan ve cıvıldayan kuşlar eşliğinde zaman geçirmeyi sevenler bu ürünümüze bayılacak. Dekoratif görüntüsü bahçenize hava katarken, ucundaki yem tutacağı ile kanatlı misafirlerinizin karnını doyurabilirsiniz.

15 Adet Dekoratif Çakıl Taşı

Gündüz gerçek taş gibi görünen, gece ise gizemli ışıklarıyla dikkat çeken bu taşları görmeye hazır mısınız? Misafirleriniz tarafından oldukça fazla beğeni alacağını düşündüğümüz bu ürünümüzü incelemek için www.tchibo.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz Buzlu Solar Dış Mekan Lambası

Bu lamba, karanlıkta ve gün batımında kendiliğinden yanıp bahçenizde oldukça güzel bir atmosfer yaratacak. Değişken renkleri ve dekoratif görüntüsü ile bahçenizde bulundurmak size keyif verirken, misafirlerinizi de bahçenize hayran bırakacak.

Ürünler bizden, keyfini çıkarmak sizden. Umarız güzel havaların tadına doyasıya varacağınız, keyifli bir bahar olur. ?