Belki bahçenizdeki yeşil alanları yaza hazırlamak için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz ama bahçe dekorunuz ve bahçe mobilya seçiminiz için biz buradayız. ? Bu içeriğimizde, sizinle her bahçeye yakışacak ve sevdiklerinizle huzur içinde zaman geçirmenizi sağlayacak birbirinden güzel bahçe mobilyalarımızı paylaşmak istedik.

 

Kırçıllı Gri Sehpalı Bahçe Kanepesi

 
Kanepeler, keyifli bir bahçe gününün olmazsa olmazı! Bu kanepemiz, yumuşacık minderleri, fonksiyonel yan sehpası ve modern görüntüsü ile size bir bahçe kanepesinden fazlasını sunuyor. Minderlerin cırt cırtlı oluşu derli toplu bir görüntü oluştururken, içe geçebilen ek sehpası da fazla alan kaplama sorununu önlüyor. Bahçeniz için fonksiyonel ve modern bir koltuk arayışındaysanız, bu ürünümüz tam size göre!


 

Mat Akasya DayBed

 
Keyfine düşkün olanlara şahane bir bahçe mobilyası önerimiz var! Kaliteli kumaş örgü ile modern tasarımı en iyi şekilde birleştiren, çelik iskelete sahip bu uzanma koltuğu, bahçenizin favori ürünü olacak. Yeşillik içinde rahatlamak ya da uzanıp güneşlenmek için ideal. Altındaki örme rafı ve çıkarılıp yıkanabilen kılıfları ile tam keyfinize göre.


 

Rattan Yemek Takımı

 
Sabah kahvaltıları, çay saati buluşmaları ve akşam oturmaları keyfini bahçenizde doya doya çıkarmak istiyor ama yer sıkıntısı çekiyorsanız, bu yemek takımımız tüm sorunu çözecek. Dilediğinizde 2 metreye kadar uzatabileceğiniz bu masa ile misafirlerinizin sayısı sizin için dert olmayacak. Tüm hava koşullarına dayanıklı ve sağlam oluşu, masa ortasındaki şemşiye girişi ve takıma dahil 6 hasır örgülü sandalyesi ile bahçe oturmaları başlasın! ?


 

Sallanan Beyaz Bahçe Sandalyesi

 
Bahçe oturmalarını, misafirleri ve kalabalık yemek akşamlarını bir kenara koyup biraz da bahçesinde sakin, huzurlu ve yalnız zaman geçirmeyi sevenlere dönelim.
Rahatlamak ve hava almak istediğiniz anların aranan ürünü bu sallanan bahçe sandalyemiz olacak. Kitabınızı alın ve mis gibi havanın keyfini sallanan sandalyenizle çıkarın! ?

Ahşap mobilyalarımızın FSC® sertifikalı olduğunu da belirtmek isteriz.

Güzel bir yaz geçirmeniz dileğiyle!