Kış boyunca evlere tıkıldık, kapalı mekanlarda daraldık. İşte şimdi bahar geldi; balkonların ve bahçelerin zamanı başladı. Tchibo’dan alabileceğiniz en güzel balkon ve bahçe ürünlerinden birkaçını sizin için listeledik:
 

Bahçe Masası Örtüsü

 

Etrafı biyeli masa örtüsü yaz renkleri ile sizi bahçe sofrasına davet ediyor. 6 kişiliktir ve nemli bir bez ile kolayca silinebilir. Su geçirmez ve bakımı kolaydır.
 

Yüksek Bahçe Sandalyesi

 

Yüksek bahçe sandalyesi 3 kademede ayarlanabilir ve sırtlığı sayesinde çok rahattır; kısa şekerlemeler için bile uygundur. Sandalye kullanılmadığında, yağmurda ya da kış sezonu boyunca yer kaplamadan katlanabilir.
 

Katlanabilir Mobilya Seti

 

Katlanabilir mobilya seti bir kamp masası ve 4 tabureden oluşur. Her türlü doğa ortamını bir yemek odasına dönüştürebilir. Masa plakası MDF’den üretilmiştir ve yuvarlak alüminyum kenarlıdır.
 

LED’li Bitki Saksısı

 

LED’li bitki saksısı bahçenizi en az çiçekler kadar renklendirir. Karanlıkta bitkileri keyifli bir biçimde aydınlatır. Bir renk sürekli yanacak şekilde ayarlanabilir. Kırılmaz ve kötü hava koşullarına dayanıklı plastik bitki saksısı, açma/kapama düğmelidir.
 

Fonksiyonel Bistro Masa

 

Fonksiyonel bistro masası soğuk içecekleri daima elinizin altında tutar. Çift duvarlı soğutucusunun içerisine buz küpleri koyabilirsiniz.