Cıvıl cıvıl renklerin baş gösterdiği bahar aylarının gelmesiyle balkonda geçirilen vakitler de artıyor. Baharın canlı renklerini balkona taşıyarak dinlendirici bir ortam yaratabilirsiniz. Şık ve modern dokunuşlarla balkonunuzun dekorasyonunu yenileyebilirsiniz. Sizin için yazımızda balkon dekorasyon önerilerini derledik.

Keyifli Kahve Saatleri için Balkon Masası

Balkonlarda kahve eşliğinde sohbet etmek, yemek yemek, kitap okumak en keyifli aktiviteler arasında yer alıyor. Katlanan balkon masası, alan tasarrufu sağlamasının yanı sıra şık görüntüsüyle ortama estetik bir hava da katıyor. Akasya ahşabından tasarlanan ürün, duvara monte edilerek de kullanılabiliyor. UV ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklı olan balkon masasını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Katlanan balkon masası Üstelik balkon masasının üzerine şerit örtü örterek canlı bir görünüm katabilirsiniz. Saf pamuktan üretilen örtü, kaliteli suluboya baskısı ile tasarlanmıştır. Şerit örtü, şık görüntüsü ve canlı rengiyle balkonunuzu süsleyecek.

şerit örtü Baharın Renklerini Balkona Taşıyacak Çiçekler

Balkon dekorasyonu fikirleri arasında en sevilen ve sıklıkla tercih edilen önerilerden biri de rengarenk çiçekler! Balkon askılı çiçek saksısı içerisine renk renk süs çiçekleri ekebilirsiniz. Kıvrık askısı sayesinde balkonunuzda kolaylıkla asabileceğiniz saksı, güneş ışınlarına karşı dayanıklı olarak tasarlanıyor. İkili çiçek saksısının tabanında su tahliyesi de bulunuyor.

Balkon askılı çiçek saksısıÇiçeklerin yanına gündüz ve alacakaranlıkta ışık yansımaları yaparak şık bir görüntü oluşturan saksı süsleri yerleştirebilirsiniz.

saksı süsleri

Balkonunuzda temiz bir şekilde bitki ekebilmek için yer tasarruflu bahçıvan folyosu kullanabilirsiniz. Küçük yüzeyler için de uygun olan ürün, balkon masasını ve diğer yüzeyleri kirlenmeye karşı koruyor. Bahçıvan folyosunu dilerseniz balkon çöplerini atmak için de kullanabilirsiniz. Kenarlarından sabitleyerek kullanabileceğiniz folyo ile işiniz bittiğinde katlayarak kaldırabilirsiniz.

yer tasarruflu bahçıvan folyosu

Daha Fazla Alan için Açılabilen Bitki Masası

Hem masa hem de saklama alanı olarak kullanılabilecek açılabilen bitki masası, yüksekliği ayarlanabilir ayakları ile konforlu bir çalışma olanağı sunuyor. Özellikle büyük balkonları süsleyebilecek olan bu masanın tezgah altında katlanabilir bölmesi de bulunuyor. Hava koşullarına dayanıklı olarak tasarlanan ürünün, bahçe malzemeleri için de alt rafı da mevcut.

açılabilen bitki masasıIşıl Işıl Balkonlar için Led Işıklar

Balkon dekorasyon ürünleri arasında çeşitli şekillerde LED ışık zincirleri de yer alıyor. Pil ile çalışan ışık zinciri, ortama ayrı bir şıklık katıyor. Loş bir ortam oluşmasına yardımcı olan bu ürün, akşamları balkonda geçireceğiniz keyifli vakitlere hoş bir ambiyans ile eşlik edecek.

LED ışık zincirleri

Rahatlığınızı Artıracak Yastıklar

Balkon keyfinizi katlayacak yastıklar, güneş ışığına dayanıklı olarak tasarlanıyor. Yumuşak ve geri dönüştürülmüş polyesterden yapılan bu yastıkların kılıfları yıkanabiliyor. Balkonunuza şıklık katarken rahatlığınızı da düşünen yastıklar, ortamın havasını değiştirecek.

yastık

Şık bir balkon dekorasyonu için gerekli malzemeleri ve daha fazlasını mağazalarımızda veya tchibo.com.tr adresinde bulabilirsiniz.