Banyo Dekorasyonunda Tropik Esintiler

Evlerimizdeki en özel alanlardan biri olan banyolarda gün içinde sıkça vakit geçiririz. Kişisel bakımımızı tamamladığımız, arındığımız ve yenilendiğimiz banyomuzun işlevsel olduğu kadar güzel gözükmesi de ruh halimiz için çok önemlidir. Yaz, tüm canlılığıyla içimizi neşeyle doldururken banyolarımızda mutluluk veren tropik esintiler yaratma vakti geldi. Bu yazımızda banyonuzun fonksiyonelliğini artıracak birbirinden güzel ürünleri sizlerle paylaşıyoruz.

 

Temizlikte Yardımcınız Olacak Ürünler

Vantuzlu yapısıyla yüzeyleri iz bırakmadan kolayca temizleyebilen banyo sileceği ile banyonuz daima temiz görünecektir.

 

Ahşaptan cama, evinizdeki tüm yüzeylerde yardımcınız olacak temizlik bezi seti ile kusursuz hijyeni yakalayabilirsiniz. Setin içindeki sarı bez, seramik yüzeylerde kullanılmak için tasarlanmıştır. Turkuaz bez ile ahşap ve cam gibi hassas yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Kırmızı bezi tereddüt etmeden kirlerin yoğun olduğu yüzeylerde kullanabilirsiniz.

Fonksiyonel Banyo Dekorasyonu Ürünleri

Yüzeye yapışan kaydırmaz yapılı duş paspası ile duşta ve küvette güvenli bir duruş sağlayabilirsiniz.

Duştan sonra rahat bir basış hissi için yumuşak, emici ve hijyenik yapıdaki konforlu banyo paspasını tercih edebilirsiniz.

Düzenli Banyolar

Kaliteli ahşaptan üretilmiş 2 adet düzenleyici kutuya, kişisel bakım ürünlerinizi ya da makyaj malzemelerinizi koyarak banyonuzda düzeni yakalayabilirsiniz.

Vantuz pedli yapısı ile istediğiniz zaman yerinden çıkarabileceğiniz saç kurutma makinesi tutucu, kablo karışıklığını önleyerek kurutma makinenizin düzenli bir şekilde elinizin altında olmasını sağlar.

Yüksek kaliteli plastikten üretilen pedallı çöp kovası, banyonuzun daima temiz görünmesine katkı sağlar.

Ayarlanabilen hareket sensörü sayesinde banyoya girdiğinizde cıvıl cıvıl kuş sesleri duymanızı sağlayacak kuş sesi kutusu ile tropikal atmosferi evinize taşıyabilirsiniz. Pille çalışan ve ses düzeyini ayarlayabileceğiniz ürünü, evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.

Kişisel Bakımınıza Katkı Sağlayan Ürünler

Havlu elbiseyi duştan sonra, havuz ve denizden çıkınca ya da saunadan sonra kullanabilirsiniz. Saf organik pamuktan üretilen havlu elbise, ayarlanabilen kayışları ile aynı zamanda fonksiyonel bir üründür.

Güçlü vantuzlu yapıya ve 10 kat büyütme özelliğine sahip LED makyaj aynası ile pratik bir şekilde makyajınızı ya da yüz bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.