Banyolara Modern ve Ferah Bir Hava Katacak Ürünler

 

Banyonuzda küçük dokunuşlarla değişiklik yaratmaya hazır mısınız? Makyaj malzemeleriniz için düzenleyiciler, havlularınız için harika askılar modern ve kullanışlı tasarımları ile sizlerle. Ferahlığı banyonuzda keşfetmek için hadi göz atın.

3 Saklama Kutulu Ayaklı Raf

Masif ahşabın duruşu ve modern tasarımı ile banyonuza yepyeni bir tarz katacak harika bir çözüm önerisi. 3 saklama kutulu ayaklı raf ile banyonuzdaki ürünlerinizi hem alandan tasarruf ederek hem de kolay ulaşarak muhafaza edebilir, şık bir bakış yakalayabilirsiniz.

LED Aynalı Saklama Kutusu

Detayları yakalamanın en pratik yolu dokunmatik fonksiyonlu led aynalı saklama kutusu tam bir kurtarıcı. USB ile kolayca şarj edilebilen saklama kutusu pratik bölmeleri ile ürünlerinizi saklarken de sizlere modern bir çözüm olacak.

2 Adet Bambu Düzenleyici

Banyonuzda her şeyi sizin yerinize düşünen bir ürün. Çıkarılabilir ayraçları ile hem farklı alanlarda kullanabilir hem de banyonuzda doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sade ve şık tasarımlı bambu düzenleyiciye dolabınızda mutlaka yer açın.

Aynalı Havlu Rafı Merdiveni

Siyah çerçevesi ve zamansız tasarımı ile hep modern kalacak, banyonuza hava katacak muhteşem bir yardımcı. Duvara sabitlenebilen aynalı havlu rafı merdiveni, güvenli kullanımı ile içiniz rahat, banyonuz ferah olacak.

Asılabilen Duş Rafı

Banyonuzun en seveceğiniz ürünü olacak asılabilen duş rafı ile şampuanlarınızı, liflerinizi ve duş jellerinizi düzenleyebileceğiniz şahane bir organizatör. Bunların yanında altında bulunan iki adet kancaya da diğer ürünlerinizi asabilir, farklı bir dokunuş yakalayabilirsiniz.

Askılı Bakım Çantası

Sürdürülebilir malzemeden üretilmiş banyonuzun en pratik ürünü olacak askılı bakım çantasını çok seveceksiniz. Banyolarda en ihtiyacımız olan ürünlerden biri bakım çantanızı hem seyahatlerde yanınıza alabilir hem de askı fonksiyonu sayesinden askı ile kullanabilirsiniz.

El Havlusu Merdiveni, Ekstra Geniş

 

Masif ahşabın şıklığı ve sade tasarım ile bir araya geldi! Her alana uygun ve ıslak yüzey dayanıklılığı ile banyolarınıza yenilik sağlayacak bir ürün olan el havlusu merdiveni ayrıca yanlarında bulunan iki kanca ile ekstra ürünlerinizi de toparlamaya yardımcı.

 

 

Evinizde en sık kullandığınız alanlarından biri olan banyolarınızda zevkinizi yansıtmak ve Tchibo ürünleri ile yenilik getirmek için tchibo.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.