Dekorasyon konusunda en zorlandığınız yerlerden birinin banyo olduğunu düşünüyorsanız renkli önerilerimizi dikkate alabilirsiniz.

banyopaspasi

Banyonuza girdiğiniz anda ayaklarınız yumuşacık Banyo Paspası’na değecek ve kaymaz özelliği sayesinde hem duştan çıktıktan sonra hem de normal zamanlarda rahatınız yerinde olacak.

sabunluk

Ellerinizi yıkarken gözünüze de hoş görünen bir sabunluğun her banyoda güzel duracağına eminiz doğrusu. İpeksi bir yüzeye sahip ve paslanmaz çelik Sabunluk, uzun bir süre banyo dekorasyonunuzda önemli bir etkiye sahip olacak. Dökülen saçlarınız, makyaj malzemelerinizin parçaları gibi lavabonuzu tıkayabilecek şeylere Silikon Gider Süzgeci ile engel olabilirsiniz. Renkli ve balık şeklinde oluşu ile beyaz lavabonuz hem sizin hem de çocuklarınız için daha dekoratif bir hal alacak.

saklamasepetleri

Stil dolu ve pratik bir düzenleme fikrine ihtiyacınız varsa tercihinizi Saklama Sepetleri’nden yana kullanın. Şeklini koruyabilen yapısı sayesinde birçok banyo aksesuarını düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Mini misafir havlularınız, tüp el kremleri, saç fırçalarınızı çamaşır makinenizin ya da banyo dolaplarınızın üzerine koyabilirsiniz.

camfanus

Dekoratif Cam Fanus farklı bir dokunuş için tercih edebileceğiniz başka bir stil ürünü. Mum, çimen, küçük yapay bitki ya da renkli taşlar ile içini süsleyebilirsiniz.

camasirtorbasi

Kirli çamaşırlarınızı ya da çocuğunuzun banyo oyuncaklarını balık şeklindeki Çamaşır ve Oyuncak Torbası’nda muhafaza edebilirsiniz. Ağzı lastikli olan çamaşır torbasını askıları sayesinde banyonuzun herhangi bir köşesine asabilirsiniz.

 

Rengarenk banyonuz evinize yeni bir canlılık getirdiğine göre sadece evinize girdiğinizde bile daha keyifli bir yuvanız olduğunu hissedeceksiniz. Banyoya girdiğinizde ise içiniz açılacak! Bunda azıcık etkimiz olduysa ne mutlu bize 🙂