Banyolar genellikle evlerin küçük alanlarından biridir. Bu yüzden, banyo mobilya ve aksesuar seçimlerinde daha dikkatli olunmalı, küçük ama fonksiyonel ürün seçimlerine ağırlık verilmelidir.

Bu yazımızda size banyonuzda konumlandırabileceğiniz birbirinden fonksiyonel ürünleri göstereceğiz!?

 

Aynalı Dolap

 

Hem ayna hem de dolap oluşu ile sizi fazla alan kaplama sorunundan kurtaracak bir ürün ile karşınızdayız. 2 adet yavaş kapanan kapağı ve 5 kademede ayarlanabilen rafları ile oldukça kullanışlı bu dolabın bir de açıkta 2 bölmeli 1 adet rafı bulunuyor.

Kişisel malzemelerinizin kolayca sığabileceğini söylememize gerek yok.

 

Askılı Duş Rafı

 

Duşakabinlerde en ihtiyaç duyulan şey şampuan ve duş malzemelerinin koyulacağı bir alandır. Fayansa monte işlemi istenmeyen evler için ise en güzel seçenek askılı olanlardır.
İster duşakabin camına ister de avize bağlama alanına asıp şık bir duş rafına sahip olabilirsiniz! ?

 

Cam Sıvı Sabunluk

 

Banyolara yeni havalar katmaktan bahsediyorken aksesuar seçimlerini unutmayalım.
Şık ve zarif cam sabunluk sadece görünüşü ile değil kaliteli pompa başlığı ve paslanmaz çelik malzemesiyle de hoşunuza gidecek.
Gül kurusu ve mor renk seçenekleri bulunan sabunluğun bir de diş fırçalığı var. Ürünümüz yakından incelemeniz için www.tchibo.com.tr’de sizi bekliyor.

 

2 Adet Saklama Sepeti

 

Banyolarda dekoratif ve işlevsel ürünlerin en başında akla gelen saklama kaplarına bir de böyle bakın. Deniz sazı el örgüsü saklama kapları kozmetik ürünlerinizi ya da havlularınızı koymak için oldukça uygun. İşlevselliğinin yanında banyonuza katacağı hava da cabası . ?