Bayram Temizliğine Özel Ürünler

Bayram deyince, temizlik ve düzen en başta gelir. Bayrama özel ürünlerle, temizlik sürenizi hızlandıran pratik ve kullanışlı ürün önerilerimiz için blog yazımızı okuyun.

 

Lavabo Süzgeci

Üçlü lavabo süzgeci, esnek olmasıyla lavabo giderlerine uyum sağlar, renkleri ile lavabonuzu şık bir görünüme kavuşturur. Banyolarda ve mutfaklarda giderlerin tıkanmasını engelleyerek hijyen sağlayan lavabo süzgeçleri, bayram temizliğinizin imzası olacak.

Mikrofiber Toz Fırçası

Geri dönüştürülmüş plastikten üretilen, düz yüzeyler için eşsiz bir temizleme ortamı sunan, değişebilir kılıflı toz fırçası ile bayram temizliği artık daha kısa sürecek. Yedek kılıfı, sap kısmındaki asma aparatı ve portatif oluşu temizlikte titiz olanların elinden düşmeyecek. Bayram temizliğine ayırdığınız süreyi kısaltıp kendinize zaman ayırmaya başlayın.

XL Çamaşır Yıkama Torbası

Hassas çamaşırlarınız, bayrama hazır. Çarşaf, perde gibi çamaşırlar, küçük çamaşırlara dolanır ve kırışıklığı artar. Çamaşır yıkama torbası ile bu sorun son buluyor. Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen torbalarınız ile bayram temizliğinin son aşaması, çamaşır yıkama işiniz de artık çok pratik olacak.

Musluk İçin Bulaşık Fırçası

Bayramlar, bol bol ikramlarla bilinir. Peki servis ettiğiniz ikramları yıkama sırası gelince… Musluk için bulaşık fırçası ile bulaşık yıkamak artık çok daha pratik. Musluklar mini bir bulaşık yıkama istasyonuna dönüşür ve hızlıca tüm bulaşıklardan kurtulursunuz. Oldukça pratik olan bu ürün ile bulaşıklarınızı çizmeden, ışıltı vererek yıkayın.

Buzdolabı Şişe Tutucusu

Bayramda soğuk ikramlarınıza yer bulmakta zorlanıyor musunuz? O zaman bu şişe tutucular tam aradığınız gibi. Kaydırmayan lastikten üretilen bu düzenleyiciler, buzdolabınızda şişeleri üst üste koymanızı sağlarken bayram sunumlarınızda da içecek masasında alan kazandıracak.

Tutacaklı Kenar ve Derz Temizleyici

Bayram temizliği denince akla ilk gelen yerlerden biri de banyolardır. Derz araları ve fayans kenarları, temizlikte en sıkıcı olan alanlardandır. Ama bu bayram, derz aralarını temizlemek çok daha pratik ve kolay olacak. Tutacaklı derz temizleyici ile inatçı kirlerin üstesinden geleceksiniz. Kaliteli malzemesi ile en zor ve dar alanlarda bile mükemmel bir temizlik, onunla sandığınızdan çok daha kolay.

Kireç Çözücü Musluk Başlığı

En küçük detaylar bile bayram temizliğinde ortaya çıkar. Kireçlenmiş musluklarınız, kendi kendine temizlensin. Kireç çözücü başlığa, sıvı kireç çözücü ya da sirkeyi doldurun ve musluğa takın. Kendi kendine ilk günkü kadar temiz bir musluk haline gelsin. Yapmanız gereken tek şey, başlığı takmak ve keyfinize bakmak.

Bu bayram, temizliğe ayırdığınız süreyi azaltın ve kendinize daha fazla zaman tanıyın. Temizliğe yardımcı ürünlerimiz, tchibo.com.tr’de sizleri bekliyor. Bayram temizliğinden önce, önerilerimize göz atmayı unutmayın.