Bayrama Özel Mutfak Yardımcıları

Bayram ile birlikte, sofralarda daha özenli sunumlar, yemeklerde ise çeşitlilik artıyor. Ailecek yiyeceğiniz bir akşam yemeği hazırlamak için, özenle seçtiğimiz mutfak yardımcılarına göz atmayı unutmayın.

Metal Tencere Altlığı

Balık tasarımı ile oldukça şık, kaymaz ayakları ile güvenli… Deniz ürünleri temalı sofralarda, her ayrıntıyı düşünenler için eşi benzeri olmayan bir tencere altlığı. Bulaşık makinesinde de rahatça yıkayabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Pişirme Yardımcısı 

O nefis yemekleri pişirirken, kaşık ve kepçeniz artık her zaman elinizin altında. Paslanmaz çelikten üretilen pişirme yardımcısını, ister tencereye takıp kullanın isterseniz de bir ölçek olarak kullanın… Mutfağında düzen arayanlar için ideal bir ürün.

Zaman Ölçer

Az pişmiş yumurtanın zamanını kaçıranlar, birden fazla yemeği yaparken süreyi unutanlar için, boyu küçük ama işlevi büyük bir yardımcı: zaman ölçer. 59 dakikaya kadar ayarlayabilir, asma halkası ile dilediğiniz yere asabilirsiniz.

Süsleme Torbası Seti 

Pastalarınıza ve keklerinize, usta bir pastacı gibi yaklaşın. 3 farklı ucu ile süsleme torbası, dikkat çeken tatlılar servis etmenize olanak sağlayacak. Yalnızca tadıyla değil, görüntüsüyle de tüm misafirlerinizin akıllarına kazınacak.

Sebze Hazırlayıcı 

Bu ürünümüzle, menüsünde vejetaryan lezzetleri sık kullananlara sesleniyoruz. Karbonhidrat tüketimine ara verdiyseniz, brokoli ve karnabahardan pirinç elde edebilirsiniz. Sebze pirinci hazırlayıcı ile farklı lezzetleri hazırlamak, sizin için çok kolay olacak.

Tava Spatulası

Dış kısmındaki silikon, tava ve tencerelerinizi korurken, paslanmak çelikten yapılan iç kısmı ile güvenle kullanabileceksiniz. Bu spatula, mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olacak. 

En güzel ve şık mutfak yardımcıları ile mutfaklar bayram ediyor. Size yardım eden, pişirme işleminizi hızlandıran diğer mutfak yardımcılarını da keşfetmek için tchibo.com.tryi ziyaret etmeyi unutmayın.