Bebeği için en iyisini düşünen annelerin dikkat ettiği şeylerden biri de bebeğinin ne giydiğidir. Her daim bebeğinin rahat etmesini, yumuşacık ve sıcacık kalmasını isteyen annelerin ilgisini çekecek, birbirinden güzel organik pamuklu kıyafet önerileri bu yazımızda. ?

2 adet Organik Pamuklu Pijama Takımı

Tamamen cilt dostu ve saf pamuktan üretilmiş bu pijama takımları ile bebeğiniz uykusunda çok rahat edecek. Kolay giydirmek ve çıkartmak için tamamen düğme şeritli ve elastik bilekli yapılmış bu takımı bebeğiniz hiç sıkılmadan giyecek, size de onun gülüşünün keyfini çıkarmak kalacak. 🙂

Kırçıllı Gri Organik Pamuklu Örgü Hırka

Yumuşacık ve kapüşonlu bu hırka bebeğinizin vücut sıcaklığını dengeleyecek ve soğuktan koruyacak. Bebeğinizin günlük hareketlerini kısıtlamadan rahat ettirecek olması ise ilginizi çekecek bir diğer özellik. ?

 

Gri Beyaz 3 adet Organik Pamuklu Uzun Kollu Body

Ağı slip formlu ve çıtçıtlı bu bodyler ise bebeğinizin iç giyiminde vazgeçilmeziniz olacak. Çıtçıtlı oluşu sayesinde ise bebeğinizin altını değiştirirken hiç zorlanmayacaksınız. 3 adet uzun kollu body desenlerini görmek için sizi böyle alalım. ?

Bebeğinizi yumuşacık saracak ve rahat ettirecek birbirinden güzel organik ürün seçimlerini incelemeniz için sizi mağazalarımıza ve tchibo.com.tr’ye bekliyor, iyi günler diliyoruz.