Sizce de bebek odası hazırlıkları anne ve babaların en keyifle hazırlandıkları işlerden biri değil mi? 🙂
Bebeğinizin içinde uyuyacağı odayı düzenlemek, onun için bir yaşam alanı oluşturmak keyifli olduğu kadar dikkat edilmesi gereken bir konudur.
Bebek odaları en başta sağlıklı ve güvenli olmalıdır.  Bu iki kriteri dikkate aldıktan sonra ise geriye sizin sihirli dokunuşlarınız kalacak.
Bu süreçte karar vermenizi kolaylaştırmak için size birbirinden güzel dekorasyon önerileri sunmaya geldik. ?

 

Alt Değiştirme Komodini

 
Bebeğinizin altını değiştirirken her şeyin elinizin altında olması çok önemlidir. Kullanacağınız tüm ürünlere kolayca ulaşım sağlayıp hızlı olmanız, bebeğinizi ise bu süreçte sıkmayacaktır.
Alt değiştirme komodini 3 çekmecesi ve değiştirilebilir masa alanıyla annelerin en kurtarıcı ürünü olabilir! ?
 

Şifonyer

 
Bebeğinizin ve sizin gün içinde en çok ihtiyaç duyduğu ürünleri çekmecelere veya dolaplara koymak yerine dekoratif bir şifonyerde saklamanız hem görsel hem de düzenli tutma açısından büyük kolaylık olacaktır.
4 adet açık bölmesi ise içine koyacağınız kutular ile tam bebeğinizin oyuncakları için düşünülmüş! ?

 

Çocuk Yatağı Alezi

 
Alezler aslında her yatağın olmazsa olmazıdır. Hem yatağınızı kirletmemek için hem de olası her türlü dökülmeye karşı alacağınız en doğru önlemdir.

Bebek yatakları için ise daha da gerekli olduğunu düşünüyor ve sizi saf pamuktan yapılmış, su geçirmez çocuk yatağı alezini incelemeye davet ediyoruz! ?
 

LED Uyku Lambası “Fil”

 
Fil şeklinde ve pofuduk kollu bu gece lambası hem bebeğinizin ilgisini çekecek hem de sizden sağlıklı ve güvenilir ürün onayı alacak.
Ay ve yıldız projeksiyonunun yanı sıra renk değişimli olması oldukça eğlenceli! ?