Beril Bayındır’dan Bahara Uygun Stil Önerileri

Havaların ısınmasıyla doğa kendini yenilerken, bu bahar trend olan parçalar ile gardrobumuzu yenileme zamanı geldi. Ben bahar kombinlerimde, rahat ve şıklığı bir arada sunan parçaları tercih ediyorum. Baharın gelişinin getirdiği tarifsiz mutluluğu yansıtan, en rahat ve şık kombinleri; Tchibo Türkiye’nin Bahara Merhaba koleksiyonundan seçtim. Siz de bu bahar ne giysem diye düşünüyorsanız, Bahara Merhaba koleksiyonuna gelin birlikte göz atalım.

Bu sezonun en trend parçalarından saten verev etek ve payetli tişört ile, gündüz katıldığım bir etkinliğin akşamındaki şık bir yemek programında da rahat ve şık olabiliyorum. Baharın ışıltısını yansıtan bu kombin ile ışıldama sırası sende.

 

Her yıl İlkbahar/Yaz kreasyonlarında karşımıza çıkan çiçek desenleri bu sezon doyma noktasına ulaşacak. Bu sezonun en trend parçalarından olacak baskılı cepli tişört ve çiçek baskılı pantolon, bu bahar gardrobuma eklediğim ilk kombin oldu. Bahar çiçekleri deseni ile havanın ılık esintisini üzerinizde hissedeceğiniz bu kombini, gündüz arkadaşlarımla kahve içerken veya kısa tatillerimde tercih etmeyi düşünüyorum.

 

Siz de benim gibi baharın tarifsiz mutluluğunu kombinlerinize yansıtmak ve ışıltınızla göz kamaştırmak isterseniz, Bahara Merhaba koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

 

Keyifli günler!