Beyaz saflığın, temizliğin, sadeliğin rengidir. Bütün renklerin tamamlayıcısıdır, huzurun temsilcisidir.
Beyaz güzeldir! 🙂
Beyazın ferahlığıyla göz alıcı ve şık kombinler yaratabilir, sıcak yaz aylarını serin bir esinti ile taçlandırabilirsiniz.

Dokumalı Beyaz Tişört:

 

Düz beyaz bir tişörte küçük dokunuşlar yaparak göz alıcı kombinler yaratmanız mümkün. Renkli bir şortla ya da kot pantolonla ve renkli takılarla birleştireceğiniz tişört, yaz ayında vazgeçilmeziniz olacaktır.

Beyaz Kot Pantolon:

 

Pamuklu streç kumaşıyla sizi tüy gibi hafif hissettirecek, bembeyaz bir kot pantolon için yaz aylarından daha güzel bir vakit var mı? Rengarenk bir üstle tamamlayabileceğiniz beyaz bir pantolonla yazın neşesini de üzerinizde hissedebilirsiniz.

Spor Ayakkabı:

 

Şık, sportif ve beyaz! Her sene olduğu gibi bu mevsim de, spor ayakkabılarda sadelik dikkat çekiyor. Gündelik giyimde bile tarzından ödün vermeyenlerdenseniz, dolabınızda bir adet beyaz spor ayakkabı mutlaka bulunmalı.  🙂

Organik Pamuklu Jersey Şort:

 

Yazın hem tatil de hem de günlük hayatta kullanabileceğiniz beyaz bir şort gardırobunuzda mutlaka bulunmalı. Esnekliği ve ferahlığıyla sıcak yaz günlerinde size konfor sağlayacak organik pamuklu jersey şortu çiçek desenli bir gömlekle ya da renkli bir tişörtle tamamlayabilirsiniz.

Beyaz Uzun Etek:

 

Yazın iç gıdıklayan esintisi eşliğinde oturulan akşam yemeklerinde şıklığı ve rahatlığı bir arada arıyorsanız, dokumalı beyaz uzun bir etek doğru tercih olacaktır.