Bahar kapıda… Havaların güzelleşmesine, bisiklet ile yeni keşiflere az kaldı. Bisiklet sürme heyecanı yaşayanlar için yepyeni önerilerimizi sıraladık.

Bisiklet Eldiveni

Bahar geldi, aklınızda uzun bir bisiklet rotanız varsa size harika bir önerimiz var. Bisiklet eldiveni, ergonomik düzenlenmiş jel ve sünger dolgusu ile darbe etkisini ve titreşimi azaltır. Hem kısa hem uzun sürüşlerde yarış bisikletiniz, dağ bisikletiniz veya şehir bisikletiniz için kullanıma uygundur.

Bisiklet Eldiveni

Bisiklet ve Omuz Çantası

Tasarımı, kompakt yapısı ve su tutmaz dokusuyla dikkat çeken bisiklet ve omuz çantası, çanta taşıyıcıya monte etmeden kolayca sabitlenebilir. Atıştırmalıklar, içecekler ve bisikletle yola çıktığınızda ihtiyacınız olabilecek birçok eşyanızı iç hacmi geniş bu şık çantada taşıyabilirsiniz.

Bisiklet ve Omuz Çantası

Akıllı Telefon Bisiklet Tutucusu

Akıllı telefon tutucuyla kontrol her zaman elinizde. Telefonunuzla rotanızı belirlemek için haritayı kolayca takip edebileceğiniz Akıllı Telefon Bisiklet Tutucusu, navigasyona bakarken ellerinizi gidonda tutabilmenizi sağlayarak yolculuğunuzun güvenliğini artırıyor.

Akıllı Telefon Bisiklet Tutucusu

Mini Bisiklet Aynası

Mini bisiklet aynası, bisiklet sürüşü esnasında, maksimum güvenlik için arkanızı görmenizi sağlar. İdeal pozisyona ayarlamak için 360° dönen ayna ve 180° dönen tutacağa sahiptir. Herhangi bir alete ihtiyaç duymadan bu bisiklet ekipmanını bisikletinize kolayca monte edin ve güvenli sürüşün keyfini çıkarın.

Mini Bisiklet Aynası

Bisiklet Bardaklığı

En sevdiğiniz kahvenizi veya evde hazırladığınız içeceğinizi bisiklet yolculuğunuzda yanınızda taşıyabilmek harika olmaz mı? Kaydırmaz iç kısmı sayesinde engebeli arazilerde bile düşme tehlikesini ortadan kaldıran bisiklet bardaklığınız ile istediğiniz sıcak içeceğinizi güvenle taşıyabilirsiniz.

Bisiklet Bardaklığı

LED Kafa Lambası

Geceleri hem bisiklet sürerken hem de yürüyüş yaparken size pratiklik ve hareket özgürlüğü katan LED kafa lambasını kullanmanızı öneririz. 9 yönlü ayarlanabilir aydınlatması geniş bir görüş açısı verirken şarj edilebilir li-on piller sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar.

LED Kafa Lambası

LED Zırhlı Kablo Kilit

Sürüş güvenliğinizi artıran aksesuarlar kadar bisikletinizin güvenliğini sağlayan aksesuarlar da önemli. Bisikletinizi park ettiğiniz yerde gönül rahatlığıyla bırakabilmek için LED zırhlı kablo kilit tam size göre. Çelik malzemeli, 4 haneli kişiselleştirilebilir şifreleme özelliği ve LED aydınlatması sayesinde bisikletiniz siz yanınızda değilken de güvende.

LED Zırhlı Kablo Kilit

Çift Taraflı Mini Pompa

Bisiklet lastiğinizin havası, sürüş esnasındaki performansınızı büyük ölçüde etkiler. Bu yüzden lastiklerinizin havasını sık sık kontrol etmeli ve uygun basınçlarda kullanmalısınız. Zaman ve efordan tasarruf sağlayan çift taraflı mini pompa, uzun bisiklet yolculuklarında hızlı çözüm arayanlar için ideal.

Çift Taraflı Mini Pompa

Tchibo’da hem keyifli hem de güvenli bir bisiklet sürüşü için tasarlanmış bisiklet malzemeleri ile bahar rotanızı şimdiden belirleyin. Bisiklet hobiniz için ihtiyacınız olan ürünleri tchibo.com.tr’de keşfedin.