Cafissimo kahve kapsülleri her fincanda benzersiz kahve lezzeti sunar. Çünkü her fincanda Tchibo’nun uzun yıllara dayanan kahve deneyimi, özeni ve tutkusu saklıdır. Peki, Cafissimo’nun tadını böylesine eşsiz ve vazgeçilmez yapan nedir?
 

Kalite
 

Orijinal kahvenin hikâyesi toprakta başlıyor: Önce, en verimli topraklarda yetişen dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerini topluyoruz. Seçilen kahvelerin en doğru şekilde harmanlanması çok önemli. Bu nedenle kahveleri ayırarak tek tek kavuruyoruz. Böylece farklı lezzetlere sahip kahveler, coğrafyalarının özgün tadını koruyor.
 

Bir sonraki aşama öğütme. Kahveleri çok ince olacak şekilde öğütüyoruz; bu şekilde su, gerçek kahveye hızlıca karışarak kahvenin aromalarını en iyi şekilde ortaya çıkarıyor.
 

Mühürleme aşamasında, taze öğütülmüş kahve kapsüllerini içerisine hava geçirmeyecek şekilde kapatıyoruz, böylece her kahve siz hazırlayana kadar en taze hâliyle bekliyor.
 

Hazırlanışı
 

Gerçek kahve lezzetini en iyi şekilde size sunmak için büyük bir özenle çalışıyoruz. Üstelik kahvelerin %40’ını sürdürebilir tarımla üretiyoruz. Gerçek kahveye ulaşmanın en pratik yolu Cafissimo ile benzersiz lezzet için tek tuşa basmanız yeterli. Espresso, caffè crema, filtre kahve için farklı basınç sistemine sahip Cafissimo ile günün her saati dilediğiniz kahve lezzetinin tadını çıkarın.
 

Keyif
 

Gerçek kahve lezzeti için fincanınızı elinize alın ve en verimli topraklarda yetişip sizlere kadar ulaşan birbirinden farklı lezzet seçeneklerine sahip kahvelerin keyfini çıkarın. Gerçek kahve lezzeti için fincanınızı elinize alın ve en verimli topraklarda yetişip sizlere kadar ulaşan birbirinden farklı lezzet seçeneklerine sahip kahvelerin keyfini çıkarın.