Çocuk gelişiminde ödül ve ceza dengesi büyük önem taşıyor. Yanlış bir şey yaptığında, yaptığı yanlışın büyüklüğüne göre ceza verdiğiniz çocuğunuza kazandığı bir başarı sonucunda da mutlaka bir hediye vermeniz hem ruhsal gelişimini sağlıklı şekilde tamamlamasına yardımcı olacak hem de başarıyla ilgili motive olmasını sağlayacaktır.
 
Ara karne, yıl sonu karnesi kadar önemli olmasa da çocuğunuzun başarısı doğrultusunda ödüllendirmenizin yerinde olacağı bir zamandır.
 
Tchibo’da çocuğunuza göre bir hediye mutlaka var. İşte sizin için seçtiğimiz 5 hediye:
 

Kafesli Mini Quadcopter

 

Kafesli Mini Quadcopter’le çocuklarınız çok eğlenecek! Quadcopter yerde yuvarlanır, duvara tırmanır, takla atar, heyecan veren manevralar yapar… Her çocuk Quadcopter’le bir pilot oluyor.

 

 

Oyuncak Dükkan

 

 

Sömestr tatili boyunca çocuğunuzun eğlenmesi için ona evinizde bir dükkan açmaya ne dersiniz? Sevimli oyuncak dükkanı 4 adet tekerleklidir, çift taraflı kullanım imkanı sağlar ve kolayca bir kafeye ya da kukla tiyatrosuna dönüştürülebilir. Oyun seçimine göre perdeli tezgah, tiyatro sahnesine veya mutfak tezgahına dönüştürülebilir ya da satılacak ürünler için yer sunar. Yazı tahtası sayesinde pedagojik özelliğe de sahiptir ve eğlenceye eğlence katar.

 

 

Kar Kızağı

 

Bu sene kış karlı geçiyor, ülkemizin pek çok şehrinde de sömestr boyunca kar yağışı bekleniyor. Çocuğunuzun bu keyifli kış döneminde kızakla ve güvenle kaymasını ister misiniz? Metal gövdeli kar kızağı 80 kg’ye kadar yük taşır ve dayanıklılığıyla bulabileceğiniz en güvenli kızaktır.

 

Kot Kumaş Kulaklık

 

Çocuğunuzun keyifle müzik dinlemesi ama tatil boyunca sizi de dinlediği müziklere maruz bırakmaması için ona kulaklık almak iyi bir fikir olabilir. Telefonda mikrofonlu kulaklık olarak da kullanılabilen bu kulaklık, şık tasarımıyla ve elbette ses kalitesiyle çocuğunuzu çok mutlu edecek.

 

Ders ve Serbest Zaman Programlı Mıknatıslı Tahta

 
 

Eğer çocuğunuzun karnesi çok da iyi değilse hem gönlünü almak hem de ‘’bir dahaki döneme daha çok ve daha düzenli çalışmalısın’’ mesajını vermek için bu hediye birebir. Farklı renklerde ve şekillerde 119 adet mıknatıslı, üzerine yazı yazılabilir parçasıyla çocuğunuzun tüm zamanlarını düzenlemesini sağlayacak.