Çocuklar için yazın gelişi demek, okulun kapanması ve karne hediyesi demek! Keyifli bir yaz tatiline güzel bir hediye ile başlamak  ve onları mutlu etmek için Tchibo’nun harika fikirleri var! Yüzlerini güldürecek, kalplerini ısıtacak, neşelerine neşe katacak hediyeler vermeyi hazır mısınız?

 

Bilgisayar başından kalkmayan çocuklar için James Bond arabası olarak da bilinen orijinal tasarımlı Kablosuz Mouse Aston MartinDBS hayallerindeki hediye olabilir. Hareket ettikçe yanacak şekilde ayarlanabilen ön ve arka farlı kablosuz mouse kullanılmadığında otomatik olarak kapanma özelliğine sahip. Bilgisayar kuşu çocuklar için diğer güzel bir hediye ise Star Wars Temalı USB Bellek. 8 GB bellek özelliğine sahip usb ile arkadaşına giderken oyun ya da tatile giderken istediği müziği yanında taşayabilecek.

sirtcanta

Tatile, okula ya da arkadaşlarına giderken kullanabileceği bir çanta eminiz tüm çocukların hoşuna gidecektir. Ayarlanabilir omuz askıları ve göğüs kemeri sayesinde hem güvenli hem de rahat taşınmasını sağlayan Sırt Çantası, ayrıca isim etiketiyle kaybolmayacak.

baloncuk

Bahçenizde ya da yazlığınızda çocuklarınızı bilgisayar başından kaldırıp birbirleriyle sosyalleştirmeyi eğlence haline getirebilirsiniz. Bir yandan denge eğitimini alacağı Denge Yolu, el ve göz koordinasyonunu güçlendireceği Jonglör Seti ve istediği her boyda köpük baloncukları yapabilecekleri Büyük Baloncuk Seti eğlenmeyi garantiliyor.