Erken yaşta bir alışkanlığı kazanmak çok daha kolaydır. Bu yüzden çocuğunuza küçük yaşta kitap okumanız, ona bu konuda örnek olacak ve yaşı ilerledikçe kendisi için de okumak bir alışkanlığa dönecektir.

 

Sizin ve çocuğunuz için birbirinden eğlenceli ve öğretici kitap önerileri hazırladık. ?
 

Klasik 2 Masal Bambi – Denizkizi

 

Bir yandan bambi ve deniz kızının maceraları, bir yandan da kitabın içerisindeki capcanlı resimlerle çocuğunuzun ilgisini çekecek harika bir kitap önerimiz var. Ayrıca içerisindeki 6 adet yap-boz çocuğunuzun kişisel gelişimine de yardımcı olacak.

 

Değerli Masallar – Pinokyo

 
Pinokyo’yu bilmeyen yoktur değil mi? 🙂

Çocuklarınıza yatmadan önce okuyabileceğiniz bu masal kitabı yeni ve özgün çizimlerle en küçüklerin bile ilgisini çekecek.

 

”Evvel Zaman İçinde” Masal Kitabı

 

Tarık Demirkan’ın en güzel dünya masallarını derleyerek hazırladığı ve Feridun Oral’ın resimleriyle zenginleşen Evvel Zaman İçinde, çocukları eğlendirerek eğitirken, onlara büyüleyici bir dünyanın da kapısını aralıyor.

 

Kitap, Neden ?

 

Çocuklar birçok şeyi merak eder ve neden diye sorar değil mi? Çocukların merak ettiği her “neden” sorusunun bir cevabı vardır ve bu kitapta bunların hepsini bulabileceksiniz. Kitap, çocukları merak ettiklerini sormaya davet ederken her soruyu anlayabilecekleri şekilde yanıtlıyor. 🙂