Oyuncaklar çocukların zihinsel ve duygusal gelişimini büyük ölçüde etkiler. Çocuklarınıza alacağınız her bir oyuncak seçimi karakterinin oluşumunda bir adımdır. Çocuklarınız için hem eğlenceli hem öğretici olacak birbirinden güzel oyuncakları sizin için derledik. ?

 

Yeşil Zıplama Oyuncağı

Zıplamak çocuklar için eğlenceli bir oyunken aynı zamanda onların denge duyularını geliştirmede de önemli rol oynar. Son derece sağlam malzemeden yapılmış bu zıplama oyuncağı hem sizin güveninizi kazanacak, hem de yeşil rengi ve sevimli hayvan görüntüsüyle çocuklarınızın ilgisini çekecek.

 

Peluş Fil

Çocuklar için zıplamak bir yana sallanmak bir yana! ? Sallanmayı seven çocuklarınız için oldukça tatlı ve yumuşacık bir önerimiz var.
Yumuşacık peluştan ve sağlam ahşap malzemeden üretilmiş bu fil çocuklarınızı çok mutlu edecek.

 

Ahşap Oyuncak Temizlik Araması

Temizlik alışkanlığı çocuklarda ne kadar erken kazanılırsa o kadar iyidir. Özellikle bu yaşlarda her şeye merak duyan çocuklarınıza alacağınız bu ahşap temizlik arabası iyi bir başlangıç olabilir.
1 elektrikli süpürge, 1 paspas ve 1 temizlik şişesi ile temizliğin eğlenceli olduğunu öğrenebilirler. ?
Mobilyalı Ahşap Kukla Evi

Mobilyalı ahşap kukla evi ile kuklalar gerçek bir eve kavuşur ve çocuklar kendilerini yaratıcı ve eğlenceli bir şekilde meşgul ederler. Çocuklarınızın rol yapma yeteneğinin geliştirilmesine yardım edecek bu ürünü mağazamızda incelemeyi unutmayın. 🙂