Çocuklar için Sağlıklı Mutfak Ürünleri

 
Çocuklarınız için sofranızda sağlıklı atıştırmalıklara yer açacağınız, en doğal ürünler yazımızın devamında sizleri bekliyor. ? Tchibo Sağlıklı Mutfak ile çocuklar organik gıdalarla besleniyor, sağlıklı büyüyor. Siz de çocuklarınızın sağlıklı gelişimleri için mağazalarımızda Tchibo Sağlıklı Mutfak’ı keşfedebilirsiniz! ?
 
Çocuklar için kahvaltının vazgeçilmezi tatlıdır. Taneli fıstık ezmesi ile çocuğunuzun gelişimini destekleyerek mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Kan şekerini düzenleyici etkisi bulunan fıstık ezmesi; zengin protein deposu olması, içerdiği A, C ve E vitaminleri, antioksidan özelliği ve kanseri önlemesi ile çocuklarınızın güvenle tüketebileceği sağlıklı, doğal bir besindir. ?
 

 
Dut Pekmezi, çocuklarınızın bağışıklığını güçlendirmek için takviye besin arıyorsanız doğal bir seçenek olacaktır. İçerdiği demir ile kansızlığa iyi gelmesinin, hastalıklara karşı direnci arttırarak gribi önlemesinin yanında; kansere karşı koruma sağladığı, kan dolaşımını arttırdığı, kemikleri güçlendirdiği ve mide rahatsızlıklarına iyi geldiği bilinmektedir. Ayrıca vücuda enerji veren dut pekmezini, her sabah çocuklarınıza yedirerek hafızalarının güçlenmesini sağlayabilirsiniz. ?
 

 

Keyifli ve sağlıklı günler!