Onlar bizim geleceğimize yol gösterenler, ışık tutanlar. Öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek az. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, öğretmenlere verilebilecek en özel hediyeler ise, çocukların kendi elleriyle hazırladığı, manevi değeri yüksek hediyeler olsa gerek.
 

Gelin, çocuğunuzun evde rahatlıkla yaratabileceği hediyeler için gerekli eşyaları, ufak tavsiyeler eşliğinde birlikte inceleyelim.
 

El İşi Kağıdı:

 

El işi kağıtlarını Öğretmenler Günü’ne özel manevi değeri yüksek bir hediyeye dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Çocuğunuz, uçsuz bucaksız hayal gücünü katarak el işi kağıtlarını renkli zarflara dönüştürebilir. Bu zarfların içine yazdıkları mektubu koyarak, öğretmenlerini çok sevindirecek bir hediye hazırlayabilirler.
 

Konfetti Boya Kalemi:

 

Konfetti boya kalemi seti ile çocuklarınız hem öğretmenlerine en güzel resimleri çizerken, renklerin sihirli dünyasına da adım atacak! 🙂 Konfetti boya kalemlerinin, içinde barındırdığı tonlar ile her kalem, farklı bir renk şöleni anlamına geliyor.
 

Şablon Seti:

 

Şablon seti ile çizmek de, boyamak da çok zevkli! 🙂 Rengarenk karton ve kağıtları kolay ve yaratıcı bir şekilde süslemek için son derece ideal. Çocuğunuz, öğretmeni için dilediği mesajı özgürce yazsın, birbirinden tatlı motiflerle desteklesin.
 

Hediye Paketi Seti:

 

Hediyenin kendisi kadar, güzel bir hediye paketi ile sunmak da son derece önemli. İçinde bulundurduğu her biri farklı desende 3 adet hediye kağıdı, 2 adet farklı desende hediye kutusu, 10 adet hediye etiketi ve 1 adet hediye kurdelesi ile bu hediye paketi setimiz, sadece Öğretmenler Günü’nde değil, diğer birçok özel günde de en renkli yardımcınız olacak.