Çocukların Sömestir Hediyesi Tchibo’da!

Yoğun tempoyla geçen okul yılının ilk yarısı tamamlandı! Karneler alındı, derslere kısa bir mola verildi. Peki karne hediyeleri verildi mi? Hadi hep birlikte Tchibo’nun çocukları sevindirecek renkli ürünlerine göz atalım!

Yakari Cep Uçurtması

Rüzgarlı havaların tadını eğlenerek çıkarmak isteyen çocukları uçurtmayla tanıştırmanın tam zamanı! Çocuklar, gökyüzünde süzülen bu renkli dostlarını çok sevecekler.

IQ Puzzle Figür

Tatilde derslere ara verilir ama zihin jimnastiği devam eder! Çocukların el ve zihin becerisini geliştirecek bu ahşap puzzle hem doğal hem öğretici!

Stereo Çocuk Kulaklığı

Tatil eğlence, eğlence ise müzik demek! Çocukların renkli dünyasında binlerce şarkıya yer varsa Tchibo’da da yanıp sönen renkli ledleriyle Stereo Çocuk Kulaklığı var. Tatil boyu en sevdikleri şarkıları ve sesli kitapları dinlerken keyiflerini ikiye katlayacak bu kulaklık en doğru sömestir hediyesi olabilir!

Çocuk Yağmur Çizmesi

Sömestirin en güzel aktivitelerinden biri de çocuklarınızla doğayı keşfe çıkmaktır. Yağmurlu soğuk havaları ise hiç sorun etmeyin! Çünkü çocuğunuzun ayağında Tchibo’nun renkli yağmur çizmeleri var. Çocukların bitmeyen enerjisine yağmurlu havalarda da eşlik edecek bu çizmeler hem çok renkli hem de çok rahat!

Yakari Ahşap Hafıza Oyunu

Çocukların eğlenirken zihinsel becerilerini de aktif tutacağı bir oyuna ne dersiniz? Onların evet diyeceği kesin! Bu ahşap puzzle ile hafızalarını zorlayıp figürleri tamamlarken, arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirecekler.

Tilki Sırt Çantası

Çocuğunuzun, sömestirin en keyifli yanlarını keşfetmesine eşlik edecek sevimli mi sevimli tilki figürlü çanta ile tanışın. Bu sevimli çanta, mutlu ettiği kadar motive de edecek bir hediye. Ergonomik sırt kısmı, su taşıma bölmesi ve fermuarlı cepleriyle sporda ve doğa keşiflerinde oldukça kullanışlı.

Sömestir tatilinde çocuğunuza hediye edebileceğiniz birbirinden şık ve özel daha bir çok hediyeyi tchibo.com.tr’de keşfedin.