Çocuklarınızın Bağışıklık Sistemini Güçlendirecek Öneriler

Doğru ve dengeli beslenme, özellikle büyüme ve gelişme çağındaki minikler için oldukça önemli. Bağışıklık sistemlerinin düzenli çalışması ve vücutlarının sağlıklı bir şekilde gelişmesi için organik gıdalarla beslenmeleri gerekiyor.

Soğuk havaların yaklaştığı, kışın geldiğini hissettiğimiz bu günlerde çocuklarınızın bağışıklık sistemlerini güçlendirecek ve onları hasta olmaktan koruyacak önerilerimizi merak ediyorsanız, yazımızın devamına göz atabilirsiniz. 🙂

Çocuklarınızın vücudunun virüs ve bakterileri yok ederek, hastalıklara karşı savaşmasına yardımcı olacak Propolis Suda Çözünür Damla, düzenli tüketildiği takdirde bağışıklığı güçlendirir. Bunun dışında solunum sistemi rahatsızlıklarını, ağızda çıkan her türlü yarayı ve mide hastalıklarını iyileştirme etkisi vardır. Arıların, bitkilerde topladıkları ve çok güçlü antioksidan kaynağı bu maddeyi, çocuklarınızın yediği veya içtiği her şeye doğrudan damlatabilirsiniz. Günde 10 – 40 damla çocuklarınız için yeterli olacaktır. 🙂

Kovandan alındığı haliyle sofranıza gelen ham ballar sayesinde, çocuğunuz balın en saf ve filtre edilmemiş halini tüketebilir. Arıların, lavanta bitkisinin nektar ve polenlerinden elde ettiği Lavanta Balını, kendisine has kokusu ve aromasıyla çocuklarınızın severek yiyeceği bir bal türü olabilir.

Tıpkı Lavanta Balı gibi bir ham bal türü olan Çam Balı, ülkemizin Muğla, Marmaris bölgesindeki çam ormanlarında doğal olarak yetişir. Doğal içeriğini koruyarak en saf haliyle oluşturulan bu balı, gönül rahatlığıyla çocuklarınıza yedirebilirsiniz.

Afiyet olsun. 🙂