Yaşadığımız alanı aydınlatırken, şık görünmesini tercih ederiz. Bu içeriğimizde önereceğimiz dekoratif aydınlatmalar sizleri rahatlatırken, bulunduğunuz ortamı daha verimli kullanmanıza da yardımcı olacaktır. Gelin bu ürünleri hep birlikte inceleyelim.

 

Mavi – Beyaz Led Işık Zinciri

 
Evinize modern bir hava katmak istiyorsanız, size bu ışık zincirini öneriyoruz. 10 adet fenerli sıcak beyaz renk ışık veren ışık zinciri, odanızın atmosferine hoş bir hava katar. Pil ile çalışması sayesinde istediğiniz yere kolayca taşınabilir, aynı zamanda hava koşullarına dayanıklı olması sayesinde dış alan kullanımına da uygundur. Ayarlanabilir zamanlayıcısı sayesinde, yaklaşık 6 saat sonra otomatik olarak kapanır ve yaklaşık 18 saat sonra otomatik olarak tekrar açılır.


 

LED’li Avize, Mat Siyah

 
Pirinç renkli süslemesi ve mat siyah tasarımıyla modern tarzlı evlere mükemmel bir uyum sağlar. Masaların üzerine asarak da kullanabileceğiniz bu avize, sıcak beyaz yanan LED ile ortama keyifli bir ışık yayar. Oldukça şık görünümü ile asıldığı ortamda dikkatleri direkt olarak üzerine çekeceğine eminiz. 🙂


 

LED’li Masa Lambası, Mat Siyah

 
Mat siyah LED’li Masa Lambası sıcak beyaz yanan LED’lerle bulunduğu ortama huzuru getirecek. 3 kademeli dokunmatik kısma fonksiyonu sayesinde kolaylıkla ışık şiddetini ayarlayabilirsiniz. İnce yapısı ile bulunduğu odaya modern bir hava katacak bu masa lambasına mutlaka göz atmalısınız.