Dekoratif Yastık Kılıfları ile Salonunuzu Yenileyin

Şüphesiz ki salon, ev dekorasyonunda en önemli noktalardan biridir. Salon dekorasyonunda değişim denildiğinde mobilyalar, aydınlatma derken, konu yastık kılıflarına çok da kolay gelmez. Ama önemli bir detay olarak görülmese de, dekoratif yastık kılıfları ile salonunuza modern veya klasik tarzı kolayca verebilirsiniz; farklı, estetik bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz sadece yastık kılıflarında yapacağınız küçük bir değişiklik ile günlük enerjinizi kolayca misafirlerinize yansıtabilirsiniz. Madem öyle, gelin sizin için derlediğimiz dekoratif yastık kılıfı önerilerini beraber inceleyelim. ?

Enerjinizi yansıtın

Salonun dekorasyonuna enerjik bir hava katmak istiyorsanız, sizin için harika bir önerimiz var; mint yeşili üstüne altın renkli puantiyeleri olan dekoratif yastık kılıfı. Keten-kumaş karışımı dokusu ve kapalı dikişli fermuarlı yapısı ile salonunuza konforu getirecek; capcanlı altın puantiyeleri ile de enerjik bir hava katacak.

Daha olgun bir tarz yaratın

 

Evinizde sade ve olgun bir tarz yaratmak ister misiniz? Salonunuzdaki yastıkları stil sahibi birer dekorasyon objesi haline getirecek , renkleri ve abartı olmayan desenleri ile iç dünyanızın huzurunu yansıtacak lacivert-beyaz dekoratif yastık kılıfımız tam size göre.

Organik Pamuktan Vazgeçemeyenlere

Eğer tekstil ürünlerini seçerken organik pamuklu olması sizin için önemli ise tekrar hatırlatalım; Tchibo olarak DOĞA DOSTU ürünlerimizle, organik tarımı destekliyor ve sürdürülebilirlik için büyük adımlar atmaya devam ediyoruz. Şimdi sizlere harika bir öneri ile geliyoruz: Organik pamuklu yeşil jersey yastık kılıfı. Ürünümüzün 2 adet olduğunu ve ince uzun yapısı ile en sevdiğiniz koltuk ve kanepelerinize narin bir hava katacağını da hatırlatmak isteriz. ?

Bu yazımızda, salonunuzun havasını değiştirecek birbirinden şık ve kaliteli yastık kılıfı önerilerini inceledik. Daha fazlası için sadece bir tıkla nereye gideceğinizi biliyorsunuz. Keyifli günler dileriz. ?