Dekoratif Yemek Sofraları

Ailenizle, güzel bir akşam yemeğinde veya günün herhangi bir saatinde; evinizin şık tarzını, sofranıza da yansıtmak isterseniz, dekoratif yemek sofraları yazımıza göz atabilirsiniz. 

Katlı Sunum Servisi

Zarif tasarımlı ve kaliteli kayın ahşaplı bu özel sunum servisinin her parçası, eşsiz bir tasarıma sahip. Meyve, ekmek, peynir veya tatlı servisinde ya da sadece dekorasyon ürünü olarak sofranızda kullanabilirsiniz. Yemek masanıza, kahve keyiflerinize zarif bir hava katacak ve etkileyici sunumlarınızda yardımcınız olacak.

Amerikan Servisi Seti

Masalardaki servis tercihi evden eve, kişiden kişiye değişebilir. Herkesin istediği ise şık olmak. Parlak altın rengi iplik kenarları, sade rengi ve dayanıklı yapısı ile Amerikan servisi, yemek masalarınıza istediğiniz şıklığı yansıtabilir. Masayı kırıntılara ve lekelere karşı koruyan Amerikan servisi, nemli bezle kolayca temizlenebilir. Hem şık hem de kaliteli bu servisi, beğeneceğinize eminiz.

Peçete Servis Halkası

En özel sunumlarınızın tamamlayıcısı, sofranızın yıldızı… Yıldızın mükemmel formu ile altın sarısını birleştiren bu servis halkası, harika bir yemek masası dekorasyonu peşinde olanlar için vazgeçilmez bir ürün.

Şerit Örtü

Altın rengi file görünümlü şerit örtü ile her öğünde sıra dışı bir sofra yaratacaksınız. Yemek masalarınızda, örtülerinizle uyumlu olarak veya tamamen tek başına da kullanabileceğiniz bu şık örtü, favori dekorasyon ürününüz olmaya aday.

Servis Seti

Dikkat çekici bir sunum hazırlamak istediğinizde, eliniz servis setine gidecek. Tatlı ve tuzlu atıştırmalıkları, dip soslarla birlikte servis etmek hiç bu kadar kolay ve dekoratif olmamıştı. Sunum tarzınızın, en az yemekleriniz kadar beğenileceğine eminiz.

Altın ve Platin Süslemeli Tatlı Tabağı

Kahve keyfinizi bir dilim pastayla ya da küçük bir kekle taçlandırmak istediğinizde, bu dekoratif tatlı tabaklarını kullanmaktan keyif alacaksınız. Parlak altın ve platin rengi süslemeleri ile görsel bir şölen yaratabilirsiniz.

 

Birbirinden lezzetli yemeklerinize eşlik edecek, dekoratif yemek sofraları için ihtiyacınız olan tüm ürünler, Tchiboda. Siz de dekorasyonu ile göz dolduran bir sofra hazırlamak isterseniz, aradığınız ürüne, tchibo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.