Deniz, Kum ve Güneş Zamanı: Plaj Modası

 
Tüm yıl beklediğiniz tatil zamanı geldi. Aileniz ile birlikte denizin, kumun, güneşin keyfini çıkarma zamanı! Plaj keyfinize keyif katacak, tatil çantanızda olması gereken fonksiyonel ve şık ürünler için yazımızın devamına göz atabilirsiniz. ?
 
Vücut şekillendirici mayo, UV’ye dayanıklı ve %100 geri dönüştürülmüş poliamit tasarımının yanında trend ve şık görünümü ile plajda ışıldamanızı sağlayacaktır. Ön kısmındaki vücut şekillendirme özelliği ile bu sezon en çok giymek isteyeceğiniz mayonuz olacağını düşünüyoruz.
 

 
2’si 1 arada organik pamuklu xl havlu panço, hafif havlu kumaşı ile denizden çıktığınızda, omuzlarınızın yanmasını istemediğiniz durumlarda ve plajda üstünüzü değiştirmek istediğinizde kurtarıcınız olacaktır. Yanlardan düğmeli tasarımı ile plaj çantanızda her zaman yer vereceğinizi düşünüyoruz.
 

 
Deniz şortu, LYCRA® XTRA LIFE™ lifli, klora ve UV’ye dayanıklı, ön kısmı astarlı tasarımı ile çocuğunuz için doğru seçim olacaktır. Denizci çizgileri ile çocuğunuzun denize merakını arttırabilirsiniz. Ailecek çıkacağınız bir tatilde tüm ailenizi düşünenlerdenseniz, aradığınız mayoyu bulmuş olabilirsiniz.
 

 
Keyifli tatiller!