Sıcak, güneşli yaz günlerini kendi vahanızda mı geçirmek istiyorsunuz? Şehir karmaşasında o küçük balkonu kaçış noktanıza dönüştürebilir ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Birkaç tüyo ve küçük dokunuşlarla sakinliğin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.

 

Akıllı Balkon Mobilyaları

Balkondaki alanın tamamını en iyi şekilde değerlendirmek için çok yönlü ve açılır kapanır mobilyalar tercih edin. Balkonunuz küçük de olsa bu şekilde istediğiniz mobilyayı rahatlıkla alabilirsiniz. Farklı fikirleri uygulayarak hayalinizdeki ortamı oluşturabilirsiniz. Balkon brandasından kullanışlı balkon çiçek ve dekorasyon raf sistemleri veya çamaşır askılıklı balkon masasına kadar her şey balkonunuzun şıklığı için tasarlandı.

 

Balkon Brandası

Rüzgar yine ıslık çalıyor veya siz rahatça gazetenizi okumak isterken komşular sizi izleyebiliyorsa, keyfiniz bir anda yarım kalabilir. Yabancı gözlerden korumak için ağaç veya çalıların olmadığı yerde başka çözümler bulmak gerekir. Örneğin çekilip açılabilir yan brandalar veya yabancıların bakışlarından korunmak ve rüzgarı kesmek için balkon tenteleri idealdir.

 

Balkon Şemsiyeleri

Ruhumuz ve bedenimiz için güneşin sayısız faydaları var. Fakat yoğun güneş ışınlarından korunmazsak güneş yanığı gibi yan etkilere maruz kalırız. Şık balkon brandaları veya şemsiyeleri ile gölgelikte güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Ancak böylesi bir ürün almadan önce oldukça kullanışlı ve fonksiyonelli bir model olduğuna dikkat edin.