Dolap düzenlemek çoğu zaman bir kabusa dönüşse de aslında doğru ürünler kullanarak dolaplarınızı oldukça özenli ve düzenli hale getirmeniz mümkün.

Bu yazımızda size dolap düzenleme ipuçlarından bahsetmek istedik. 🙂

 

 

Elbise Askısı

 

Kıyafetlerinizi teker teker asmanız hem onları daha kolay bulmanıza hem daha özenli saklamanıza hem de dolabınızın daha organize durmasına yarar.

Askılarınızın kıyafetlere zarar vermiyor oluşu da atlanmaması gereken bir başka konu.

Tchibo’nun pembe askıları dolabınızın içine çok yakışacak! 🙂

 

Yuvarlak Düzenleme Kutusu

 

Dolapların askılığında, raflarında, çekmecelerinde yer kalmadığı zaman kıyafetler başka yerlere kaldırmaya başlanır. Başka bir dolaba, başka bir çekmeceye hatta çantaların içinde başka alanlara.

 

Özellikle elinizin altında durmasını istedikleriniz için birbirinden güzel saklama kutularımız mevcut. Son derece sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra kullanmadığınız zamanlarda iç içe geçerek size kalabalık yapmayacak 🙂

 

Küçük Takı Kutusu

 

İçerisindeki birden fazla bölmeyle takılarınızın daha şık daha düzenli duracağı bir takı kutusu hayal edin. Hatta öyle bir takı kutusu hayal edin ki ister dolabınızın, çekmecenizin içinde, ister de seyahate çıkarken bavulunuzun içinde! 🙂

 

Kapaklı Düzenleme Kutusu, Dikdörtgen

 

Çekmecelerin en dağınık bölmeleri içinde çorapların ve iç çamaşırlarının saklandığı bölmelerdir. Bu bölmelere sığacak ve ürünlerinizi çeşidine göre ayırabileceğiniz en işlevsel yöntem ise küçük düzenleme kutularıdır.

Renkli düzenleme kapları ile hem çekmeceleriniz şık gözükecek hem de aradığınız ürünü kolayca bulabileceksiniz.