Duruşundan ödün vermeyen kadınlara: #TarzınKonuşsun

Kış soğukları başlamışken, soğuk havalarda da şıklığından taviz vermeyen kadınlar olarak 2018 Sonbahar/Kış sezonunun trendlerini yakından takip ettiğinizi düşünüyoruz. Sizin için, bu sezonun en kilit parçalarından olan leopar deseni, midi etekler, kadife etkisi ve dikkat çekici renkleri bir araya getirdik. Duruşundan ödün vermeyen kadınlara özel bir koleksiyon hazırladık. Sezonun en iddialı parçalarını tarzınıza yansıtırken, 2018 Sonbahar/Kış koleksiyonumuza göz atacağınızı düşünüyoruz.

Bu sezon davetlerde, ofiste, bir kahve içmeye çıktığında, şehrin sokaklarında… #TarzınKonuşsun

Davetlerde #TarzınKonuşsun

Kışın bir davete katılacak olsanız aklınıza ilk gelen soru, ne giyeceğinizdir. Dolabınızda birçok kıyafetiniz olsa da bazen hiçbiri içinize sinmez. Bu sezon, sorunuza cevap olabileceğini düşündüğümüz iki önerimiz var. Sadeliğin ve siyahın zarafetinin buluştuğu drapeli midi elbise ile çabasız şıklığınızı yansıtabilirsiniz. Bunun yanında, ön planda olacağınız bir davette, leopar desenli drapeli midi elbise ile gücün ve çekiciliğin en trend halini üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Ofiste #TarzınKonuşsun

Özellikle kış mevsiminde, ofisinize veya toplantınıza gitmeye hazırlanırken şık bir kadife midi etek kurtarıcı parçanız olabilir. Midi kadife eteğin, üç farklı renk seçeceğiyle, bu kış favori parçanız olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Bunun yanında kadife asimetrik etek, şık bir duruşun yanı sıra rahatlığı ile de ön plana çıkan bir seçenek olacaktır. Ofisteki yoğun bir günün ardından katılacağınız bir iş yemeğine geçişiniz, hiç bu kadar rahat olmamıştır.


Bir Kahve İçmeye Çıktığında #TarzınKonuşsun

Sezonun modasını açıklıyoruz: Toprak tonları. Özellikle turuncunun revaçta olduğu bu sezon, hem kadife hem de turuncunun bir arada görüldüğü kiremit rengi kadife tişört ile son trendlerin enerjisini üzerinizde hissedebilirsiniz. Kumaş pantolonlar, kot pantolonlar, etekler… Hepsiyle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bu t-shirt, bir kahve içmeye çıktığınız kış akşamlarında şık bir tercih olacaktır.

Şehrin Sokaklarında #TarzınKonuşsun

Bir hafta sonunu nasıl değerlendirirsiniz? İster gün içinde İstanbul’un tarihi dokulu sokaklarında küçük bir fotoğraf turuna çıkın, ister boğazda bir yürüyüş yapacak olun. Son zamanların gri görünümüne, sezonun trendi mor kadife tişört veya renk bloklu sweatshirt ile renk katmak sizin elinizde!